Депутатів Запорізької міськради скликають на сесію: що розглянуть

Депутатів Запорізької міськради скликають на сесію: що розглянуть

У порядку денному трамвайні сполучення

28 серпня об 11:00 у залі засідань Запорізької міськради відбудеться 42-га сесія. Відповідне рішення розміщене на сайті мерії.

В порядок денний внесено наступні питання: соціальний захист населення, освітні програми, фізична культура та спорт, культурна складова міста, інфраструктура та благоустрій Запоріжжя, ЖКГ, бюджет міста, використання коштів депутатського фонду, надання квартир держслужбовцям, землеустрій тощо.

Крім того, депутатський консиліум розгляне питання щодо мораторію ліквідації трамвайних сполучень у Заводському районі. Нагадаємо, в липні поточного року урочисто було відкрито нову автомобільну дорогу, яка з’єднує Північне шосе із центром міста.

Будівництво обійшлося у 200 мільйонів гривень, однак гроші надійшли не з бюджету міста, а з кишені одного підприємства. Так, майже 3 км дороги побудовано за європейськими стандартами - покриття має 4 смуги, колесовідбійники, водовідведення, велодоріжку й по дві зупинки на кожен бік.

Щоправда, заради дороги довелося принести в жертву два трамвайних маршрути. 

Чиновники обіцяють замість трамваїв збільшити кількість автобусів на маршруті №29, а також вивести на вулиці міста ще один маршрут – №86. Також планується згодом відновити і трамвайні колії, але коли це станеться - достеменно невідомо. 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі