Депутатка Коробова придбала авто та взяла у кредит пів мільйона грн, але не повідомила про це НАЗК

Депутатка Коробова придбала авто та взяла у кредит пів мільйона грн, але не повідомила про це НАЗК

Продовжуючи моніторинг декларацій, поданих у 2020 році суб’єктами декларування, ми виявили першого ймовірного порушника.

Так, відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня поточного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Депутат Приютненської сільської ради Гуляйпільського району Коробова Олена Василівна не надала повідомлення до НАЗК про придбання автомобіля Renault Duster, 2019 року випуску, вартістю 468 560 грн, придбаного 15.10. 2019 року.

Також Олена Василівна не повідомила НАЗК про отримання 15.10.2019 кредиту майже у пів мільйона гривень, чим також порушила антикорупційне законодавство.

Вказані факти свідчать про порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Перевірити зазначені відомості можна шляхом отримання інформації щодо набуття права власності на транспортний засіб, які зберігаються в реєстраційно-сервісному центрі МВС України та інформацією декларації депутата за 2019 рік. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі