Депутатка на Запоріжжі використовувала в особистих цілях свій мандат: складено "корупційні" протоколи

Депутатка на Запоріжжі використовувала в особистих цілях свій мандат: складено 'корупційні' протоколи

На депутатку Вільнянської райради Запорізької області Тетяну Плетень складено 2 "корупційні" протоколи. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, пані Тетяна була присутня на засіданні тридцять першої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання під час розгляду пропозиції депутата районної ради Бойка А.Д., стосовно доручення виконавчому апарату районної ради підготувати на наступну сесію проєкт рішення «Про звернення до суду щодо скасування розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації», у якому була особисто зацікавлена (на підставі цього розпорядження вона та її батько були позбавлені права користуватися земельними ділянками), не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, взявши участь у прийнятті рішення радою стосовно розгляду зазначеної пропозиції.

Нагадаємо, раніше НАЗК скерувало до суду, відповідно до законодавства, протокол про адміністративне правопорушення депутатки Вільнянської райради Тетяни Плетень, у зв’язку з недотриманням вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Так, пані Тетяна вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: користуючись наданими їй депутатськими повноваженнями, передбаченими Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», звернулася до голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області із депутатськими зверненнями в особистих інтересах, чим порушила встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» вимоги. 

Раніше ми писали, що депутатка Вільнянської райради створила угрупування «Вольтера» з метою захисту власних інтересів та інтересів своєї родини.  Так, на території Павлівської сільради планується будівництво Біляївського збагачувального комбінату. А пані Тетяна має свій корисливий інтерес, адже  на землях, де планується будівництво комбінату, займається фермерством її батько -  Віктор Дробоног.

Використовуючи статус депутата, Тетяна Плетень постійно засипає органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади Вільнянського району зверненнями та депутатськими запитами з проханням надати інформацію з земельних питань, які її турбують. Та в цих зверненнях та запитах Тетяну Плетень, переважно, цікавлять лише деякі ділянки. Зокрема ділянки, де ведеться сільськогосподарська діяльність Віктора Дробонога та особисто її як фізичної особи підприємця.

Крім того, одна з сімей, яка зіткнулася з шантажем, звернулася до нашої редакції і розповіла про свою проблему. Мова йде про сім'ю Миколи Меднікова. За словами Миколи Миколайовича, він продав свій пай, бо надійшла гарна пропозиція. А то, що на їхній землі будуть добувати каолін - це великий плюс. 

Річ у тому, що депутат Вільнянської райради Запорізької області, Тетяна Плетень, спільно зі своїм батьком, Віктором Дробоногом, орендували безліч земельних паїв, зокрема, у сім'ї Меднікова, і протягом довгих років заробляли на цьому чималі гроші. А, ось продаж ніяк не вписувався в плани орендарів. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі