Депутатство через соцмережі, або коли запорізькі персоналії припинять піаритись на коронавірусі?

Депутатство через соцмережі, або коли запорізькі персоналії припинять піаритись на коронавірусі?

Депутат Запорізької міської ради Дмитро Сірий дає поради Уряду, що  необхідно робити для подолання коронавірусу.

Депутат озвучує необхідні речі. Так, наприклад, Дмитро Вікторович вважає, що необхідно контролювати ціни на харчові продукти, перевірити та покарати підприємців, які користуючись загрозою пандемії, накручують ціни.

А ось у наступному зверненні депутат пропонує оприлюднити списки мешканців Запоріжжя, які мають симптоми захворювання на коронавірусну інфекцію, нібито для того, щоб всі знали від кого чекати загрози.

Втім, Дмитро Вікторович не врахував, що, по-перше, законом заборонено оприлюднювати персональні данні без погодження громадян. По-друге, лікарі також не мають права озвучувати діагноз пацієнта, а головне це може викликати неправомірну реакцію з боку мешканців міста, які вважають себе здоровими, та хвилюються за життя і здоров’я своїх рідних. Приклад мешканців Нових Санжарів яскраво продемонстрував до чого це може призвести.

Зазначимо, Дмитро Сірий нещодавно примкнув до команди Володимира Буряка. Звісно, критикувати виконавчу владу (в яку входять представники СН) в соцмережах напередодні виборів неабияк зручно для деяких депутатів (тим паче, використовуючи ситуацію з коронавірусною інфекцією COVID-19).

Що стосується Дмитра Сірого, то зауважимо - два роки поспіль єдиним джерелом доходу він декларує батьківську допомогу. Так, у 2017 році пан Сірий отримав від свого батька 40 тисяч гривень, у 2018 році сума збільшилась до 50 тисяч, декларацію за 2019 рік депутатом ще не подано. Як бачимо, Дмитро Вікторович ніде не працює, живе на утриманні своїх батьків, весь вільний час витрачає на критику своїх політичних конкурентів.

Ми звертаємось до всіх чиновників та депутатів Запоріжжя та області об’єднатися та разом врятувати громадян, які вас обрали. Не словами та постами у соцмережах, а реальними діями поширенню коронавірусної інфекції в Запорізькій області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі