Держаудит знайшов порушення на двох запорізьких комунальних підприємствах

Держаудит знайшов порушення на двох запорізьких комунальних підприємствах

Але попри погрози в.о. голови ЗОДА Елли Слепян притягнути винних до відповідальності, порушення не ліквідуються

За перше півріччя 2019 року Східний офіс Державної аудиторської служби знайшов у роботі запорізьких комунальних підприємств серйозні порушення фінансово-бюджетної, які призвели до втрати майже 29 млн грн бюджетних коштів, сказано у розпорядженні виконуючої обов'язки голови Запорізької обласної державної адміністрації Елли Слепян.

Зокрема, аудитори провели моніторинг 127 процедур закупівель, та за результатами скасували 49 процедур закупівель і розірвали 8 договорів, у процесі проведення яких було виявлено порушення.

В.о. голови ЗОДА рекомендувала міському голові Володимиру Буряку узяти під свій контроль процес виправлення порушень, в іншому разі винних буде притягнуто до відповідальності. Проте, попри погрози Слепян, деякі директори КП не поспішають усувати порушення. виявлені держаудиторами.

Наприклад, голова  КП "Запоріжремсервіс " Сергій Разщепкін має у своєму підприємстві порушень на суму 18,7 млн грн, більша частина з яких (на суму 12,9 млн грн) стосується нецільового використання бюджетних коштів. Хоча Разщепкін надав до ЗОДА графік усунення недоліків, згідно з яким перший транш з повернення бюджетних коштів мав відбутися ще у червні 2019 року, ніяких грошей від КП "Запоріжремсервіс" й досі не надійшло.

Аналогічна ситуація в КП "Центральний парк культури і відпочинку" Дубовий Гай", де вимоги щодо ліквідації порушень ігнорує в.о. директора Олег Комаренко. Попри встановлення держаудиторами низки неефективних управлінських рішень, які призвели або можуть призвести до недоотримання доходів, витрат і упущення вигоди, у КП до сих пір нічого не виправлено.

Коментарі