Дев'ять млн в асфальт, уряд "Слуги народу", 60 діб арешту у "справі Сармата" та шкідливий пластик: підсумки дня

Дев'ять млн в асфальт, уряд 'Слуги народу', 60 діб арешту у 'справі Сармата' та шкідливий пластик: підсумки дня

Найгучніші та найцікавіші події дня

Запорізькі посадовці й бізнесмени збираються «закатати» в асфальт 9 млн гривень?

У попередній публікації ми вже писали про те, що для ремонту доріг у Запорізькій області використовується асфальт сумнівного походження та якості. Відбувається це за мовчазної згоди та сприяння посадовців Державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області», яке очолює Геннадій Тімченко. Саме це держпідприємство є замовником робіт з ремонту та утримання автошляхів на території регіону. (Читати)

Шкідливий пластик: історія проблеми і поради для запоріжців

Запоріжці відмовляються від використання пластику у побуті, проводять екологічні акції, аби привернути увагу можновладців до проблеми, самостійно шукають способи для вторинної переробки. (Читати)

"Слуга народу" планує забрати собі усі міністерські посади в новому уряді

У парламенті вже є коаліція, яка забере собі усі міністерські портфелі в новому уряді – це монобільшість "Слуги народу", заявив представник Президента України у Кабінеті міністрів Андрій Герус. (Читати)

Сесія Вільнянської райради: депутати поставили Андрію Салякіну незручні питання

У п’ятницю, 26 липня, відбулася сесія Вільнянської районної ради, протягом якої депутати розглянули низку важливих для міста та району питань. (Читати)

Запорізький чиновник готовий піти з посади після скандалу з сексистською публікацією

Заступник голови Запорізької обласної ради Запоріжжя Владислав Марченко, який нещодавно спровокував у соціальних мережах скандал та флешмоб #забулазапитатьумарченка своїм дописом про те, як має вдягатися й поводитися жінка, заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради, якщо це підтримають депутати. (Читати)

Для підозрюваних у "справі Сармата" вимагають 60 діб арешту

Сторона обвинувачення вимагає для підозрюваних в організації вбивства громадського активіста та ветерана АТО Віталія "Сармата" Олешка 60 діб арешту у якості запобіжного західу. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі