Директорка кінотеатру імені Довженка почала проходити стажування на посаді заступника голови Запорізької ОДА

Директорка кінотеатру імені Довженка почала проходити стажування на посаді заступника голови Запорізької ОДА

Марина Кудерчук може обійняти посаду, яка раніше належала Олександру Бабаніну – нещодавно він звільнився за власним бажанням

Директорка концертного залу імені Довженка Марина Кудерчук з 23 вересня проходить стажування на посаду заступника голови Запорізької облдержадміністрації.

Кудерчук вже зайняла відповідний кабінет у будівлі ЗОДА. Скоріше за все, вона отримає посаду, на якій раніше перебував Олександр Бабанін нещодавно він звільнився за власним бажанням, а у структурі ЗОДА опікувався питаннями агропромислового комплексу, екології та надр, повідомляє "Індустріалка".

Зазначимо, що у декларації, яку подала Марина Миколаївна, вказано будинок у Михайлівці, права власності на який належать Кудерчуку Миколі Трохимовичу. Жодного цінного рухомого майна, транспортних засобів, активів та збережень у Кудерчук немає, а единим її джерелом доходу є заробітна плата, якої вона отримала за минулий рік трохи більше 106 тис грн.

Нагадаємо, що протягом останніх трьох років Марина Кудерчук виконувала обов’язки керівника, обіймала посаду заступника голови та згодом стала керівником кінотеатру. Жінка має досвід державної службовиці, оскільки отримала кваліфікацію спеціаліста в галузі державної служби та права

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі