Для Запоріжжя затвердили фінансування з ДФРР: що реконструктують у першу чергу

Для Запоріжжя затвердили фінансування з ДФРР: що реконструктують у першу чергу

Кабінет міністрів України затвердив програму Державного фонду з розвитку регіонів. Гроші за цією програмою отримають більше 360 об'єктів в Україні, зокрема, 11 з них розташовано у Запорізькій області. Вони отримають 75,3 млн грн фінансування.

У першу чергу, це чотири проєкти з реконструювання медичних закладів – обласної клінічної лікарні та кардіологічного корпусу Бердянської міської лікарні, які у сумі отримають 34,3 млн грн.

Також будуть фінансуватися чотири проєкти з реконструювання навчальних закладів – ДОУ № 27 у Бердянську, Дніпрорудненської гімназії "Софія" у Василівському районі, Новомиколаївської ЗОШ № 1 у Новомиколаївському районі та навчально-виховного комплексу "Основа" у селі Преображенка Оріхівського району. Ці проєкти отримають 23,4 млн грн.

Це одним проєктом стане спортивний – відновлення водноспортивного комплексу у Мелітополі, на яке відпустять 4,2 млн грн. Останні 13,4 млн грн підуть на проєкти з розвитку водопостачальної системи – у с. Новоуспенівка Веселівського району та Якимівському районі (від с. Давидівка до с. Атманай).

Як повідомили у Запорізькій облдержадміністрації, усього у 2019 році на розвиток Запорізької області з ДФРР буде спрямовано 248,5 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі