До Запоріжжя завтра приїде Володимир Зеленський: у фокусі президента – мости та дороги

До Запоріжжя завтра приїде Володимир Зеленський: у фокусі президента – мости та дороги

У четвер, 18 липня, Запоріжжя із робочим візитом відвідає Президент України Володимир Зеленський, у порядку денному – мости і дороги.

Про це повідомляє видання «Факти Запоріжжя» із посилання на власні джерела. 

За попередньою інформацією, Володимир Зеленський у Запоріжжі побуває на двох проблемних об’єктах. Перший – мости через річку Дніпро, які перетворилися на пам’ятник корупції та довгобуд.

Другий – гребля ДніпроГЕС, аварійний стан дороги якої викликає багато нарікань у запоріжців, бо люди щоденно змушені тривали час стояти у пробках. 

Ймовірно, президент не обмежиться констатацією проблем, але спробує розібратися і знайти винних. 

Ми вже неодноразово писали про те, що будівництво мостів через Дніпро у Запоріжжі затягується штучно через некомпетентність запорізьких посадовців, зокрема керівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та чиновників ОДА.

З кого спитає президент за запорізький довгобуд? Можливо, з начальника САД у Запорізькій області Андрія Івка, через професійну невідповідність та халатне ставлення до власних обов’язків якого у регіоні назріває транспортний колапс. З цієї причини навіть депутати облради заговорили про звільнення Івка з посади, а колишній голова ОДА просто засипав Кабмін зверненнями і скаргами. 

Або, ймовірно, Зеленський, спитає з профільного заступника голови Запорізької облдержадміністрації з питань капітального будівництва і житлово-комунального господарства Віктора Скоблікова, який відомий своїми надвисокими статками, сумнівними тендерами та аж ніяк не сумлінним виконанням обов’язків. 

Чи, можливо, на незручні питання президента доведеться відповідати голові Державного агентства автомобільних доріг України Славомиру Новаку. Останній побував на запорізьких мостах лише кілька тижнів тому, і жодних проблем чи недоліків у роботі підлеглого Андрія Івка та очолюваної ним САД не побачив.

Що ж до дороги на греблі ДніпроГЕС, то тут теж є з кого і за що спитати. ДніпроГЕС знаходиться на балансі ВАТ «Укргідроенерго».Кошти на ремонт гідротехнічної споруди й дороги виділені, але вже майже два роки підприємство «Укргідроенерго» не може провести тендер і ці гроші не використовуються. Тому дорога досі в аварійному стані, запоріжці щодня терплять незручності та шлють прокльони на адресу місцевих і столичних посадовців. 

Проблеми недобудованих мостів і зруйнованих доріг має спільне коріння – безвідповідальність та корумпованість місцевих чиновників і держслужбовців. Отже, запоріжцям залишається сподіватися лише на те, що ситуація зміниться на краще після втручання Голови держави. 

Зазначимо, наразі прес-служба ОДА інформацію про візит Володимира Зеленського до Запоріжжя офіційно не підтверджує, але й не спростовує. Чекаємо подробиць найближчим часом. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі