ДСР прийшов з обшуками до Запорізької ОДА

ДСР прийшов з обшуками до Запорізької ОДА

Наразі Департамент стратегічних розслідувань м. Києва спільно з місцевим департаментом проводять обшуки в кабінетах Управління капбудівництва Запорізької ОДА в рамках розслідування справи про привласнення бюджетних коштів.

За нашою інформацією посадові особи, а саме Іван Федоров (перший заступник голови ЗОДА) та Віктор Ярош (директор Департаменту капбудівництва) ?можуть бути причетними до скоєння злочинів.

ДОВІДКОВО:

Іван Федоров - неодноразово звинувачували у корупції.

Прикладом цього, є заява депутатів Мелітопольської міської ради VII скликання до ГУНП в Запорізькій області, прокуратури, НАБУ та ДБР щодо вчинення кримінального правопорушення головою Мелітополя та його найближчого оточення. У якому наводяться низка фактів про незаконні звільнення та призначення, невиконання судових рішень, поділ комунальної власності та інше. До прикладу, одним з фактів є передача комерційній структурі у власність 25 будинків комунальної власності, розташованих у Кирилівці на березі Азовського моря, всього за 40 000 грн.  

Нещодавно запорізький обранець у Верховну Раду Михайло Крячко направив 13 запитів в різні правоохоронні та контролюючі органи про порушення, до яких, на його думку, причетний пан Федоров.

Віктор Ярош у 2014 році вироком Заводського районного суду міста Запоріжжя визнаний винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів свідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів) і йому призначено покарання у вигляді штрафу, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій строком на один рік.

Інформація оновлюється.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі