Екс-посадовиця із Запорізької області зайняла керівну посаду на Луганщині

Екс-посадовиця із Запорізької області зайняла керівну посаду на Луганщині

29 січня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай представив керівникам структурних підрозділів свого нового заступника Наталію Романенко.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 січня 2020 року № 32-к Романенко Н.А. призначено на посаду заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Наталія Романенко керуватиме діяльністю Департаменту агропромислового розвитку, Департаменту комунальної власності, земельних та майнових відносин, Департаменту екології та природних ресурсів, управління промисловості, транспорту та зв'язку облдержадміністрації.

31 січня Наталія Романенко брала участь в урочистостях з нагоди 5-річчя створення управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Луганській області.

Наталія Анатоліївна народилася 31.08.1978 р., освіта вища, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

На місцевих виборах у 2015 році балотувалася від партії «Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до органу Запорізької обласної ради та Приазовської районної ради.

З 2015 по 2019 очолювала Приазовську районну державну адміністрацію Запорізької області. У листопаді минулого року звільнена з посади за розпорядженням Володимира Зеленського.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі