Екснардеп із Запорізького краю ігнорує суд

Екснардеп із Запорізького краю ігнорує суд

Під час моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень ми з’ясували, що екснардеп Вадим Кривохатько умисно ухиляється від явки до Печерського районного суду м. Києва, в якому з 7 травня 2019 року розглядається протокол про вчинення ним корупційного правопорушення.

З матеріалів справи вбачається, що судові засідання з розгляду справи про притягнення Кривохатько В.В. до адміністративної відповідальності були призначені на 26.06.2019, 23.09.2019, 18.11.2019 та 31.01.2020, про які Вадим Кривохатько повідомлявся належним чином, проте на визначені судом дату та час не з`явився, про причини неявки суд не повідомив.

У зв’язку з чим 31 січня 2020 суддею Печерського районного суду м. Києва Білоцерківець О.А. зупинено строк розгляду справи про притягнення Вадима Кривохатька до адміністративної відповідальності у зв`язку з тим, що він умисно ухиляється від явки до суду.

Нагадаємо, у 2018 році Вадим Кривохатько, використовуючи свій статус народного депутата України звертався до правоохоронних органів, зокрема, Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби, вимагаючи закрити кримінальне провадження проти посадових осіб ФГ «Кривохатько В.В.», засновником та директором якого є його дружина – Людмила Кривохатько.

Національним агентством з питань запобігання корупції вказаний запит був кваліфікований як вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

28.03.2019 р. керівником четвертого відділу (Південний регіон) Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції Штогін О.В. складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення відносно Вадима Кривохатька за ч.2 ст.172-7 КУпАП (Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

На даний час Вадим Кривахатько усвідомлюючи, що притягнення його до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення та внесення до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення назавжди закриє перед ним двері до владних кабінетів, понад пів року ігнорує засідання суду.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі