Фаза медового місяця президента: що запорізькі політики та громадяни думають про правління Зеленського

Минуло понад 30 днів, як країна отримала нового президента. За цей час його адміністрація змінила вивіску на офіс, щоправда, поки тільки на папері. А Банкова демонструє відкритість - тепер по будівлі можна не просто вільно пересуватись, а ще й робити це у шортах. Сам Володимир Зеленський встиг скасувати дію 161 указу своїх попередників і навіть дебютував зі своїм першим законом.

Як оцінюють роботу новоспеченого президента місцеві жителі, депутати та чиновники, дізнавалися наші кореспонденти. 

Думки пролунали дуже різні.

Заступник очільника Запорізької ОДА Едуард Гугнін, наприклад, заявляє, що президент зовсім себе не проявив. 

«Ми не бачимо жодного призначення очільників ОДА по країні. Маю надію, що зараз йде конкурсний відбір і скоро будуть представлені люди, які зможуть втілити ідеї Гаранта в життя. До того ж, Володимир Зеленський ще не відвідував регіони. А як можна поставити людину, котра буде керувати областю (мова йде про губернаторів -ред.), якщо вона не знає, що відбувається на територіях?»,- добав заступник голови Запорізької ОДА. 

А от депутат Олег Буряк вважає, що президент уникає серйозних кроків навмисно, адже вони можуть зашкодити його команді на парламентських виборах. «Йому (президентові -ред.) наразі важливо не втратити рейтинг, який був здобутий на виборах глави держави. Потрібно завести свою партію в Раду, адже без підтримки в парламенті, президент ніщо»,- сказав депутат Запорізької облради.Враженнями про правління Зеленського ми поцікавилися й у мешканців Запоріжжя.

У переважній більшості запоріжців турбує закінчення війни на Донбасі, зняття з депутатів недоторканності та зростання економіки. А от третина місцевих жителів висловилася критично щодо президента. «Він (Володимир Зеленський -ред.) взявся не за свою справу. Краще б він був коміком». 

Докладніше, у нашому сюжеті.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі