Фотограф зі статками: Народний депутат Сергій Штепа задекларував понад мільйон гривень

Фотограф зі статками: Народний депутат Сергій Штепа задекларував понад мільйон гривень

Член партії «Слуга народу» має диплом вищої освіти за спеціальністю «видавнича справа та редагування». Деякий час Сергій Штепа працював позаштатним кореспондентом і фотографом у друкованих виданнях, присвячених комп’ютерним іграм. Вже у 2008 році він став весільним фотографом. Вартість послуг Штепи представлені на сайті весільних фотографів України. Так, весільна фотозйомка протягом 9-12 годин коштувала до 12 тисяч гривень. Натомість, година послуг фотографа вартувала 1600-1900.

Під час виборчої кампанії кандидат у народні депутати підготував законопроєкти, які, безпосередньо, і допомогли фотографу стати членом президентської команди. За словами Сергія Штепи, найбільше його увагу привертають автомобільні проблеми. Народний депутат планує зайнятись питанням розмитнення авто та посилити відповідальність влади за технічний стан доріг.

Чесний весільний фотограф отримав прихильність запоріжців, але його е-декларація викликає сумнів.

Зареєстрований Сергій Штепа в Запоріжжі.

З житла народний депутат має лише одну квартиру площею 61,78 м2, зареєстровану у 2017 році. Її вартість оцінена в 188 311 гривень.

Згідно з інформацією декларації, серед цінного рухомого майна – колекція старовинних монет вартістю 200000 гривень, отримана ще у 2006 році, та професійна техніка для зйомки, оцінена в 250000 гривень.

Пересувається Сергій Штепа на автомобілі марки Toyota 2007 року випуску. Нардеп придбав авто ще в 2017 році, але його вартість у декларації не вказана.

Колишній весільний фотограф не має ані цінних паперів, ані корпоративних прав, ані нематеріальних активів. Однак у декларації зазначено, що дохід від зайняття підприємницької діяльності становить 48400 гривень.

Найцікавішим розділом документу є грошові активи. Загальна сума грошей, розміщених на банківських рахунках, становить приблизно 254000 гривень. Примітно, що депутат задекларував навіть незначні суми – 2 євро, 3 долари та 20 рублів. Також Штепа задекларував 25000 гривень, позичені третім особам.

У готівці член партії «Слуга народу» зберігає чималу суму грошей – 250000 гривень і 18000 доларів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі