Ганебний вчинок: АТОвці та волонтери обурені рішенням голови Запорізької ОДА

Ганебний вчинок: АТОвці та волонтери обурені рішенням голови Запорізької ОДА

Посадовці прибрали світлини українських військових та волонтерів, замінивши їх на пейзажі

У одному з коридорів Запорізької облдержадміністрації на місці, де роками висіли фотографії бійців та волонтерів, які боронять незалежність та територіальну цілісність України на сході, повісили світлини краєвидів.

Ідея замінити фото українських захисників на інші належить виконуючому обов’язки голови Запорізької ОДА Еллі Слепян, яка на презентації розповіла про створення «арт-простору для митців» і необхідність «демонструвати іноземним делегаціям здобутки». Однак, чому для втілення задуму використали саме це приміщення і пожертвували пам’ятними фото, чиновниця не пояснила.

Такі дії викликали обурення серед АТОвців, волонтерів та журналістів.

«Ганебний вчинок – у Запорізькій ОДА зняли фотографії українських воїнів і замінили якимись пейзажами. Артпростір вони створили…», -  прокоментував дії посадовців журналіст і АТОвець Володимир Москаленко.

Відомий волонтер Олена Ярошенко назвала такий вчинок керівництва обладміністрації «блюзнірством і плювком у душу героїв».

«…Закопчені обличчя героїв, картини з фронту, зустрічей підрозділів після ротації .... Так, це не кадри з 95 кварталу звичайно і слугам народу вони не до душі ... Як же швидко змінюється курс нашої країни», - написала пані Олена у своєму Facebook.

«Злетіли з катушок», - так прокоментувала вчинок можновладців місцева журналістка Марина Кропко.

Наразі дії запорізьких чиновників активно обговорюють користувачі соціальних мереж, які, переважно, обурюються такій спробі забути про війну та зневажити українських військових. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі