ГО «Справжні дії» пропонують підтримати волонтерський центр «Солдатський привал»

ГО «Справжні дії» пропонують підтримати волонтерський центр «Солдатський привал»

Восени волонтерський центр «Солдатський привал» святкуватиме своє п’ятиріччя.

Розташований він поблизу вокзалу «Запоріжжя-1». «Солдатський привал»  надає можливість відпочити учасникам ООС, мобілізованим особам, родичам військових, які транзитом проїжджають містом.

Тут є для захисників України шість спальних місць, кімната відпочинку з телевізором та Wi-Fi, їдальня, душові, приміщення для прання та прасування, чергує військовий психолог. Центр уже прийняв понад 10 000 гостей: відряджених військових, демобілізованих учасників АТО, призовників, що прямують до місця призначення, родичів бійців, які лікуються в Запоріжжі. У хостелі діють жорсткі правила: жодного алкоголю, зброї, вибухонебезпечних предметів, максимум поваги одне до одного.

Втім, є свої нюанси - фінансування, яке вже кілька років поспіль не отримує волонтерський центр. Тому змушений звертатись до небайдужих за допомогою.

Директор Центру, волонтерка Галина Гончаренко, звернулась до ГО «Справжні дії»  з проханням посприяти у забезпеченні військового хостелу необхідними харчовими продуктами та товарами першої необхідності. Адже майже рік, волонтерський центр не отримує фінансування з обласного бюджету. Волонтери виживають завдяки допомозі небайдужих громадян та підприємців.

Команда громадської організації оперативно відреагувала на прохання та придбала усе  необхідне.

1 липня  голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан разом з активістами передала волонтерам Центру потрібні продукти й товари – олію, цукор, чай, пральний порошок, мийні засоби, воду та ін.

"Волонтери «Солдатського привалу» займаються надважливою справою. Вони не просто  надають комфортні умови для військових, вони – допомагають відчути домашнє тепло та затишок, тим хто далеко від дому. Нехай на короткий час, але людина має можливість відволіктись від того жаху, який вона бачить на фронті", - впевнена голова ГО "Справжні дії" Валерія Салтан.

Шкода, що держава не підтримує таку важливу ініціативу.

"Допомога військовому хостелу – це наш спосіб подякувати їм", - зазначила Валерія Салтан.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі