Голова сільради на Запоріжжі 34 рази порушив закон про корупцію: НАЗК передало справу до суду

Голова сільради на Запоріжжі 34 рази порушив закон про корупцію: НАЗК передало справу до суду

Конфлікт інтересів не завадив Ботіївському сільському голові Миколі Чубуклієву преміювати родичів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) прийняло рішення про направлення до суду 44 протоколів про адміністративні правопорушення у зв’язку з недотриманням вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів та іншими порушеннями Закону України «Про запобігання корупції».

Про це, як повідомляють «Факти Запоріжжя», йдеться на офіційному сайті агенції.

Так, складено 34 протоколи стосовно Ботіївського сільського голови Миколи Чубуклієва. Він не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання та прийняття розпоряджень Ботіївської сільської ради Приазовського району Запорізької області. Зокрема, Микола Чубуклієв неодноразово преміював свою невістку, чим порушив вимоги пунктів 2, 3 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту  інтересів – частиною другою цієї статті.

У НАЗК зазначають, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі