Голова Запорізької області планує провести діалог з громадськістю

Голова Запорізької області планує провести діалог з громадськістю

Цієї п'ятниці, 11 жовтня, в Запоріжжі відбудеться всеукраїнський захід "Діалоги України". Програму анонсував очільник області Віталій Туринок на своїй сторінці у Фейсбук.

"Вже цієї п’ятниці у Запоріжжі відбудуться «Діалоги про Україну». Це всеукраїнська програма, запропонована командою Президента Володимира Зеленського. Вважаю, що такий відкритий діалог з питань розвитку країни дуже на часі. Адже пошук спільних рішень у найважливіших для України питаннях – це єдиний вірний шлях. Найважливішим викликом для України є питання війни на Донбасі, а головним питанням є пошук формули перемоги України у цій гібридній війні. Тому 11 жовтня будемо говорити саме на цю тему. Запрошую до діалогу усіх, кому небайдужа доля України. Чекаємо у Запоріжжі представників з усіх куточків області", - ділиться пан Туринок.

Зазначимо, що редакція видання "Факти Запоріжжя" вже неодноразово намагалася запитати у Віталія Вікторовича про плани та стратегію на посаді голови Запорізької облдержадміністрації, однак з його відповідей стало зрозуміло, про те що він досить непогано відгукується про їдальню в ЗОДА, де одного разу харчувався.

Сподіваємось, що 11 жовтня громадськість все ж отримає відповіді на довгоочікувані запитання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі