Хто найближчим часом стане "до керма" Запорізької ОДА замість Костянтина Бриля

Хто найближчим часом стане 'до керма' Запорізької ОДА замість Костянтина Бриля

Щойно керівники українських ОДА будуть звільнені Володимиром Зеленським, їх функції автоматично перейдуть до перших заступників. 

Усі заступники залишаються в кріслах до вступу на посаду нового губернатора.  

У Запоріжжі влада має перейти до першої заступниці Костянтина Івановича Бриля Елли Слепян.

Сьогодні, 5 червня, о 15.00 стало відомо про звільнення Костянтина Івановича з поста очільника Запорізької ОДА.

Давайте згадаємо, що у Слепян в декларації? 

Нещодавно ми аналізували декларацію чиновниці, в якій вона вказала півмільйона гривень, тисячі доларів, квартиру та автівку.

З житла має лише одну однісіньку квартиру, площею 68,38 квадрати, яку політикиня придбала собі ще у листопаді 1997 року. Вартість не зазначає.  Пересувається заступниця на HONDA CR-V 2008 року випуску. Автівку собі придбала у жовтні 2008 року, хоча за скільки - не пише, хоча цю графу посадовці повинні заповнювати.

Ані цінних паперів, ані корпоративних прав, ані нематеріальних активів Слепян не має.  Переходимо до готівки та прибутків. У 2018 році отримала 7418 грн. процентів, а от на посаді зама губернатора в ЗОДА посадовиці вдалося заробити аж 480 996 грн. це по 40 тисяч на місяць. Більше ніяких заробітків не вказує. А от у готівці Слепян зберігає чималі суми, декларує 510 000 грн та 9 000 у доларових банкнотах (це 250 000 гривнями).На минулій посаді заробляла значно менше, 150 346 грн.

Політичний бекграунд політикині

Варто зазначити, першим заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян працює з грудня 2017 року, куди прийшла з посади заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області. 

За спеціальністю економіст. Освіта: повна вища, закінчила Запорізький державний університет (математик, викладач) й Запорізьку державну інженерну академію (економіка підприємства). З 1993 року працює у політиці: в мерії, Запорізькій ОДА, у місцевій фіскальній службі.

Нагадаємо, Елла Валеріївна змінила на посту Дмитра Давтяна, який пропрацював першим заступником губернатора півтора року. Після цього він поїхав шукати удачу до Києва, на запрошення команди Віталія Кличка.

Вакантне місце пустувало недовго. За наявною інформацією, призначенням Елли Слепян в ОДА сприяв народний депутат України від «Волі народу» Володимир Бандуров. Отож, попри багаторічний досвід у сфері економіки та фінансів, які стали в пригоді в Запорізькій ОДА, Еллу Валеріївну вважати повною мірою «людиною» Костянтина Бриля не можна.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі