"Хто ви така, щоб мене перевіряти?": колишній "ревізор" Тищенко нахамив журналістці (відео)

'Хто ви така, щоб мене перевіряти?': колишній 'ревізор' Тищенко нахамив журналістці (відео)

Ресторатор Микола Тищенко, колишній "ревізор" а нині – нардеп від "Слуги народу", не зміг відповісти на питання представників ЗМІ та вдався до хамства.

Ресторатор Микола Тищенко, який став відомим на всю Україну завдяки участі у телепроекті "Ревізор", а нині є народним депутатом Верховної Ради України за одним з мажоритарних округів Києва, пішов по стопам тих, кого раніше перевіряв – вдався до хамства на адресу представників ЗМІ.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на відео у своєму Twitter.

Журналістка РС запропонувала Тищенку та його колезі Артему Культенку відповісти на кілька запитань, зокрема, чи знали вони взагалі прізвища членів уряду, за яких голосували. Невеличкий тест на знання міністрів обидва народні обранці провалили вже на запитанні, хто очолює нині МОЗ, але якщо Культенко промовчав, то Тищенко вдався до "контратаки" – так, він спочатку поставив дівчині зустрічне запитання, нащо вона питає в них за міністрів, а після відповіді запропонував їй стакан води із словами "Вам корисно".

"А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?", – обурився депутат-ресторатор, коли журналістка сказала йому, що перевіряє знання депутатами законів. Втім, коли йому відповіли, що завданням ЗМІ є контролювання влади, Тищенко нічого не сказав, а швиденько забрався геть.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі