Кількість порушень на виборах у Запорізькій області сягнула майже ста

Кількість порушень на виборах у Запорізькій області сягнула майже ста

Станом на 14:00 21 липня Національна поліція Запорізької області зафіксувала 90 повідомлень щодо можливих порушень законодавства під час перебігу виборчого процесу, складено три адміністративних протоколи, заявили представники Нацполіції на прес-конференції.

Частіше за все поліціянти фіксують псування та фотографування бюлетенів, незаконну агітацію та відсутність у списках. Також зафіксовано недопущення кандидата до дільниці для голосування та два випадки псування протоколів.

У поліції також дали пояснення щодо деяких відомих на цей момент порушень, які потрапили до ЗМІ. Зокрема, поліцейські підтвердили, що випадок псування більш, ніж 500 бюлетенів на одній з виборчих дільниць Запоріжжя справді був випадковістю.

Щодо інформації з Мелітополя про підвезення виборців до дільниць, у поліції вказали, що після ретельної перевірки вона не підтвердилася – згідно слів поліцейських, один з місцевих жителів на власному мікроавтобусі підвіз свою бабцю та її сусіда, які не могли самостійно дістатися дільниці. Саме цей факт був помилково сприйнятий спостерігачами, як підвезення.

Незаконну агітацію у день виборів в Запоріжжі поліцією зафіксовано, але наразі копи не можуть встановити власників агітаційних сітілайтів та бордів, відповідно, поки що їм нема кого притягати до відповідальності.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі