Кого у лютому привіз LIFT у Запоріжжя?

Кого у лютому привіз LIFT у Запоріжжя?

Мабуть, вже всі забули про проект команди Зеленського соціальний LIFT, та нагадаємо, що він ще живий і продовжує функціонувати. Так, завдяки «ліфту» відбирають фахівців з народу для проведення реформ в країні та призначають в регіонах на керівні посади.  

Ми вже розповідали, що 25 лютого розпорядженням Президента України головою Веселівської районної державної адміністрації було призначено Віталія Гуру, а 28 лютого головою Оріхівської районної державної адміністрації  призначено Анатолія Хворостянова.

Після публікації, у якій ми розповідали, що Віталій Гура навчається у Запорізькому національному університеті, за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» ми отримали інформацію, що Віталій Вікторович у лютому вже закінчив навчання. При цьому, дипломний проект, на здобуття ступеню магістра з публічного адміністрування, фахівця з державного управління за новопризначеного чиновника був написаний сторонньою людиною, якої Віталій Гура лише пересилав електронні листи від свого наукового керівника.

За інформацією з відкритих джерел ми з’ясували, що електронна адреса karimk@ukr.net належить кандидату філософських наук, доценту кафедри філософії Запорізького національного університету Ель Гуессаб Каріму.

До речі, за оцінкою наукового керівника магістерська робота була виконана без зазначення конкретики, література, яка при цьому була використана дуже застаріла та потребує оновлення, сама робота потребує перевірки на плагіат. Такий стан речей може свідчити, що науковому керівнику було надіслано чиюсь стару магістерську роботу. Після того, як ми з’ясували яким чином Віталій Гура отримував знання в університеті вважаємо за доцільне спостерігати за його діяльністю в районі.

За нашою інформацією, сьогодні Віталій Туринок представить Віталія Гуру активу Веселівського району.

Призначення Анатолія Хворостянова головою Оріхівської РДА також не витримує ніякої критики, з усіх вимог проекту соціальний LIFT, новий чиновник відповідає тільки одній - «нова людина, яка ніколи не була у владі».

Так, про нового керівника району відомо, що до 2017 року він у якості фізичної особи підприємця надавав послуги оцінки рухомого та нерухомого майна. На даний час на ресурсах нерухомості розміщено два оголошення про надання відповідних послуг ФОП Хворостяним А.А.

Не зважаючи на те, що у березні 2017 року діяльність ФОП була припинена, станом на 8 січня 2020 року, Анатолій Хворостянов має податковий борг у сумі 161 гривні.

Мабуть, після того як Анатолію Хворостянову не вдалося стати успішним бізнесменом - він вирішив спробувати себе на державній службі, у цьому йому допоміг його кум Юрій Карапетян, який очолював Комишуваську селищну раду. У 2017 році Анатолій Анатолійович був призначений на посаду начальника відділу ЖКХ Комишуваської сільради, на якій він пропрацював три роки.

Після оголошення програми LIFT Юрій Карапетян, скориставшись давніми діловими зв’язками з Дмитром Поповим, пролобіював призначення своєї людини на посаду голови Оріхівської РДА. У грудні минулого року кандидатура Анатолія Хворостянова була затверджена очільником Запорізької області Віталієм Туринком та направлена на погодження до Кабміну. Бізнес-зв’язки дали можливість Юрію Карапетяну призначити на керівну посаду людину, яка не має профільних знань та навичок, ніколи не відповідала за великі проекти, але особисто йому віддана та буде виконувати усі поставлені завдання.

З огляду на останні керівні призначення, можна припустити, що на керівні посади у Запорізькій області можна потрапити лише через особисте знайомство з впливовими особами.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі