Колишній директор Трудівського кар`єроуправління Андрій Буслав втік від НАБУ

Колишній директор  Трудівського кар`єроуправління Андрій Буслав втік від НАБУ

Після втечі підслідного Андрія Буслава (колишній директор Трудівського кар`єроуправління від НАБУ, суд відмовився взяти його під варту, бо формально підозра не вручена.

Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 22 жовтня. Пишуть Наші гроші.

Згідно з матеріалами справи, директор Трудівського кар`єроуправління ДП "Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України" Андрій Буслав у 2013 році змовився з директором ТОВ  "Донбас-фруі" для розтрати щебеневої продукції (Трудівського кар`єроуправління знаходить в с. Трудове Більмацького району Запорізької області).

Сторони уклали договір на постачання щебеню та відсіву загальною вартістю 14,1 млн грн. Розрахунки за товар мали здійснюватися у вигляді 100% попередньої передоплати.

Надалі ж ТОВ “Донбас-фруі” підігнала орендовані вагони, а директор кар`єроуправління, знаючи, що фірма не буде сплачувати за продукцію, надав вказівку своїм підлеглим відвантажити щебеневу продукцію. Так, фірма заволоділа 19,7 тонни товару вартістю 1,3 млн грн.

Потім цю щебеневу продукцію продали ТОВ “ААА” (Російська Федерація), а отримані кошти директор ТОВ “Донбас-фруі” використала на власний розсуд.

Національне антикорупційне бюро не змогло вручити підозру колишньому директору Трудівського кар`єроуправління Андрію Буславу. У серпні поточного року.Пан Андрій відпочивав  у ресторані "Саквояж", коли до нього прийшли детективи з протоколом, він  під приводом дзвінку адвокату, відійшов від представників НАБУ та самовільно залишив місце проведення процесуальної дії. При спробі його наздогнати, обвинувачений почав тікати.

Того ж дня Андрій Буслав залишив територію України та відправився у Німеччину. Зараз перебуває у Канаді. Постановою детектива НАБУ його оголошено у міжнародний розшук, а матеріали спрямовані до Робочого апарату Українського бюро Інтерполу для організації розшуку підозрюваного з використанням каналів та можливостей Інтерполу. Прокурор також додала, що для оголошення його у розшук Інтерполом потрібна ухвала про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Втім, суд не задовольнив клопотання про тримання під вартою Андрія Буслава. Так, у матеріалах клопотання не міститься жодного підтвердження щодо вручення йому повідомлення про підозру. Також у цій ситуації не має значення сам факт про вжиття заходів для вручення повідомлення про підозру, оскільки це важливо якщо місцеперебування особи не встановлено. Зараз інформації щодо розшуку Андрія Буслава у Інтерпола немає.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі