Колишній радник Пеклушенка з невідомих причин присутній на засіданнях ЗОДА

Колишній радник Пеклушенка з невідомих причин присутній на засіданнях ЗОДА

Володимир Головешко – член партії "Опозийційний блок", затятий регіонал, не займає жодної посади в ЗОДА, але присутній там на більшості засідань

Колишнього радника ексгубернатора Запоріжжя Олександра Пеклушенка, члена "Опозиційного блоку" Володимира Головешка, неодноразово помічали на більшості засідань запорізької облдержадміністрації разом з Віталієм Туринком (ред., - голова ЗОДА), попри те, що жодної офіційної посади він там не має.

Відомо, що останній час Головешко вважався безробітним. Тривалий час за губернаторства Пеклушенка він був його радником, потім очолював управління з питань внутрішньої політики Запорізької обласної державної адміністрації. За часів мерства Євгена Карташова Головешко керував муніципальним телеканалом МТМ.

Додамо до цього, наразі Головешко не займає жодної посади у ЗОДА – та все ж чомусь знаходиться десь поряд із головою області Віталієм Туринком

Також відомо, що на сьогодні Головешко є членом партії "Опозийційний блок". Ще у 2015 році він намагався стати депутатом міської ради за списками від "Оппоблоку", але програв вибори. До цього Головешко був затятим "регіоналом" – прибічником "Партії регіонів". Наразі нам невідомо про зміни його політичних вподобань (та чи змінилися вони взагалі).

Ми кілька разів намагалися додзвонитися до Володимира Володимировича, але слухавку він не узяв. Тим не менш, ми все ж спробуємо взяти у нього коментар.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі