Комітет Ради з цифрових технологій очолив нардеп із Запоріжжя

Комітет Ради з цифрових технологій очолив нардеп із Запоріжжя

Михайло Крячко – бізнес-партнер новообраного віце-прем'єра з цифрового розвитку Михайла Федорова.

Народний депутат від політичної партії "Слуга народу" Михайло Крячко, який обирався за партійним списком, за рішенням Верховної Ради IX скликання під час першого засідання 29 серпня очолив парламентський комітет з цифрових технологій.

Михайло Крячко – бізнес-партнер новообраного віцепрем'єра з цифрового розвитку Михайла Федорова. Вони разом володіли агентством SMMSTUDIO у Запоріжжі. Також Крячко дев'ять років пропрацював у державних органах, зокрема, у міській раді та обласній державній адміністрації. Має дві вищих освіти – соціальний працівник та магістр державного управління.

Якщо вірити е-декларації нардепа, за минулий рік спільно зі своєю дружиною він заробив 640 тисяч гривень. Фінансові заощадження сім'ї становлять 36 тисяч доларів США та 450 тисяч гривень. Нардеп володіє половиною квартири у Запоріжжі площею у 60 кв.м., житлом у 39 кв.м. володіє його дружина Ганна. Також у власності подружжя є автівка Mitsubishi Lancer X 2008 року випуску.

У завдання комітету Ради з цифрових технологій входять насамперед питання державної інформатизації – це розробка програми "Єдиний цифровий ринок", телекомунікації, електронна комерція та смарт-інфраструктура, віртуальний бізнес, цифровізація уряду та кібербезпека. До речі, окрім Крячка, до комітету увійде ще один запорізький нардеп, який балотувався від СН за мажоритарним округом №75 – Роман Соха.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі