Комунальні послуги: Запорізька область винна мільярд гривень тільки за газ

Комунальні послуги: Запорізька область винна мільярд гривень тільки за газ

Суми інших заборгованостей також сягають сотен мільйонів гривень.

У червні мешканці Запоріжжя та Запорізької області сплатили 298,6 млн грн за комунальні послуги, однак сума заборгованості за їхне надання все ще залишається дуже високою, інформує Державне управління статистики у Запорізькій області.

Найвищою є заборгованість населення за газ – вона становить 1109,1 млн грн. За централізоване опалення та гарячу воду запоріжці винні 970,5 млн грн, утримання дому та придомових територій – 353 млн грн, постачання електроенергії – 318 млн грн, централізоване холодне водопостачання та водовідвід – 234,7 млн грн, та вивіз мусора – 43,4 млн грн.

Ми писали, що борги мешканців Запорізької області за комунальні послуги становлять суттєву суму у три мільярди гривень. За травень запоріжці сплатили 700 млн грн за комунальні послуги, зменшивши показники заборгованості за деякі послуги, натомість через здорожчання низки інших комунальних послуг заборгованість з них тільки зросла.

Комунальники вже в котрий раз погрожують почати відключати боржників від усіх систем, за які є заборгованості. Також нагадаємо, що с 1 травня на несплачену комуналку нараховується пеня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі