«Корупція вбиває!»,- Соха Роман про те, як команда Зеленського розв'язуватиме міські проблеми в Запоріжжі

«Корупція вбиває!»,- Соха Роман про те, як команда Зеленського розв'язуватиме міські проблеми в Запоріжжі

Прес-факт

Корупція - один із найбільш нищівних факторів гальмування економічного потенціалу України. Щільно закоренившись на верхівці урядового апарату, вона зачіпає мало не всі сфери життя держави. Регіони також відчувають на собі її наслідки, і Запоріжжя, на жаль, не є винятком.

Говорячи про проблеми нашого міста, не можна не згадати сумнозвісні недобудовані мости через Дніпро, що зв'язують центральну частину з правим берегом. Адже, питання вже не один рік стоїть на порядку денному, проте конкретних результатів спостерігати поки що не доводиться. Є надія, що зійти з мертвої точки ситуація зможе при новій владі, котра взяла за вектор своєї діяльності тотальне викорінення корупції в країні. 

Соха Роман, кандидат в нардепи від 75 округу (Дніпровський і Заводський райони міста Запоріжжя) від партії «Слуга народу» наголошує, що прихід нового уряду буде ознаменовано початком справжньої, а не декларативної боротьби з корупцією. У своїй передвиборчій програмі він окреслює основні пріоритети: деолігархізація, демонополізація і, першочергово, повне усунення корупції. За словами пана Романа, при розв'язанні будь-якої проблеми необхідно дивитися в корінь. В нашому випадку "коренем" виступають три вищеперелічені чинники. 

 "Я вважаю, що причиною усіх наших бід є корупція. На сьогодні боротьба з нею відбувається виключно декларативно. Так, було створено чимало органів для її протистояння, але ми бачимо, що насправді з нею ніхто не бореться. Ми маємо розкрадання Оборонпрому, а на місцях - недобудовані мости. Мало того, корупція нас вбиває. Чому? Тому що будь-хто може прийти в управління екології, дати хабара і продовжувати забруднювати повітря. Від цього страждає 600-тисячне місто, а найгірше - діти захворюють на онкологію, астми та інші хронічні хвороби",- констатує Соха

Як приклад кандидат наводить горезвісні запорізькі мости. Він повідомив, що Запоріжжя мало не один шанс їх відбудувати - кілька іноземних компаній були не проти почати будівництво, однак, натикались на "глуху стіну корупції". 

"Люди готові були зайти зі своїми технологіями і технікою та побудувати ці мости за два роки. Проте вони просили, щоб держава дала їм гарантії і з часом відшкодувала вартість робіт. У діалозі з Кабміном все було банально просто: з них запросили таку ж вартість у вигляді "відкату", яка мала бути витрачена на ці два мости", - розповів Соха Роман.

За словами кандидата, прихід команди Зеленського раніше міг би забезпечити появу у Запоріжжі двох мостів, оскільки "відкатів" не було б. Пан Соха запевняє, що єдиним наміром стало б забезпечення комфортного пересування запоріжан з правого на лівий берег і навпаки. 

Та не мостами єдиними бідне наше місто. Зокрема мешканцям 75-го округу добре знайомі такі проблеми, як розбиті дороги, нерегулярний рух громадського транспорту, затори, протікання дахів тощо. Коментуючі ці питання Роман Соха заявляє про важливість комплексного підходу до їх вирішення. У разі перемоги у виборах до Верховної Ради, команда Зеленського має намір одразу ж оголосити дострокові вибори місцевих рад. На думку кандидата від 75-го одномандатного виборчого округу, вищеперелічені негаразди міста - справа рук недбалих місцевих депутатів. 

"Обслуговуючікомпанії, на які усі постійно нарікають - це наслідок. Причина - наші міські депутати, котрі сьогодні є лише кишеньковим осередком нашого мера. Міська влада, що голосує так, як їй сказали. Змінити щось в даному контексті просто неможливо", - пояснює пан Роман. 

У зв'язку з цим, команда Зеленського націлена сформувати більшість у Верховній Раді і взагалі, максимально поширити представників "Слуги народу" у міських та обласних радах. У такий спосіб вони сподіваються не лише вирішити власними силами місцеві питання, а й встановити свою владну вертикаль для максимально оперативного прийняття рішень.

З кандидатом можна зв'язатися: у ФейсбуціІнстаграмі, на сайті

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі