«Корупційна складова» у декларації екснардепа Кривохатька: НАЗК має зауваження (оновлено)

«Корупційна складова» у декларації екснардепа Кривохатька: НАЗК має зауваження (оновлено)

Сьогодні, 4 жовтня 2019 року, на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції було затверджено обґрунтований висновок щодо виявлення ознак правопорушення, пов’язаного з корупцією та направлення до Національного антикорупційного бюро України рішення «Про результати здійснення повної перевірки особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, поданої Кривохатько Вадимом Вікторовичем, народним депутатом України VIII скликання». Повідомляється, що екснардеп вказав недостовірні відомості про вартість придбаного автомобіля на більше ніж 471 тис. гривень.

 

Це не перше правопорушення пов’язане з корупцією виявлене співробітниками НАЗК, 29 березня антикорупційне агентство склало протокол про адміністративне правопорушення народним депутатом України Вадимом Кривохатько за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією у формі конфлікту інтересів, який народний обранець допустив під час внесення депутатського запиту на розгляд Верховної Ради України. Протокол за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП направлено на розгляд до Печерського районного суду міста Києва.

Суддею Печерського райсуду міста Києва Білоцерківецєм Олегом Анатолійовичем на 18 листопада призначено розгляд зазначеної справи.

Сподіваємось, адміністративні справи будуть розглянуті у найкоротший термін.

Зазначимо, що ми неодноразово висвітлювали у своїх публікаціях систематичні порушення з боку екснардепа Кривохатька, зокрема, йдеться про наругу над людьми, до якої звертається пан Вадим. До слова, минулого тижня  до лікарні потрапив місцевий фермер Михайло Фокін, справа обійшлася не без участі Вадима Вікторовича. Цього разу дійшло до того, що екснардеп автівкою ледве не переїхав фермера.

Так званий рейдерський захват триває близько двох років, аби поглинути колосальне земельне господарство на Вільнянщині. Розгорнутіше читайте тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі