Корупційна знахідка: як на Запоріжжі «спритний» підприємець сумнівні фірми штампує

Корупційна знахідка: як на Запоріжжі «спритний» підприємець сумнівні фірми штампує

Леонід Перловський будівельник, юрист чи авантюрист?

Ми розповідали у попередніх публікаціях про ймовірне здійснення порушення чинного законодавства з боку посадових осіб комунального підприємства «Міська молочна кухня» Енергодарської міської ради під час укладання договорів підряду з ТОВ «Спецремторг».

Але спритні бізнесмени «не топцюються на місці». Так, 29 серпня поточного року Леонід Перловський за місцем свого мешкання зареєстрував ще одну фірму, за даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот ТОВ «БРП Спецбуд» займається покрівельними роботами.

Вже через місяць Відділом освіти молоді та спорту Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області було укладено договір підряду № 148 від 26.09.2019 року з ТОВ «БРП Спецбуд» на виконання капітального ремонту прибудови та заміну огорожі комунального закладу Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Водянської сільської ради.

Загальна вартість робіт складає 732 095 грн, термін виконання до 30 листопада.

В порушення вимог Закону України «Про державні закупівлі» секретар тендерного комітету відділ освіти молоді та спорту Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району не долучив до системи публічних закупівель ProZorro матеріали на підставі яких було прийнято рішення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель саме з ТОВ «БРП Спецбуд».

Тож дізнатися, що спонукало начальника Відділу освіти молоді та спорту Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району укласти договір підряду, вартістю понад 700 тис. грн, з невідомою фірмою будуть з’ясовувати правоохоронці.

Як ми зазначали ТОВ «БРП Спецбуд» заснували лише за місяць до укладання договору, тому не маємо сумніви, що підприємство має досвід виконання ремонтних робіт, а також кваліфікованих працівників та необхідні обладнання і устаткування для цього.

Звертаємось до управління Східного офісу «Держаудитслужби» в Запорізькій області з вимогою провести позапланову перевірку діяльності Відділу освіти молоді та спорту Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області щодо наявності ознак порушення законодавства у сфері публічних закупівель за участю ТОВ «БРП Спецбуд».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі