Кулуарні домовленості: хто може стати новим заступником голови Запорізької області?

Кулуарні домовленості: хто може стати новим заступником голови Запорізької області?

У Запорізькій ОДА може з’явитись перший заступник голови не з оточення очільника регіону Віталія Туринка.

Сьогодні, 26 вересня, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок провів зустріч з народними депутатами України від Запорізької області.

Як нам стало відомо з надійних джерел, нардеп Сергій Мінько (ексмер Мелітополя – ред.) на цій нараді запропонував призначити одним із заступників голови облдержадміністрації Івана Федорова.

Раніше Іван Федоров виконував обов’язки заступника Мелітопольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, тобто був помічником самого Сергія Мінька. Донедавна очолював Департамент транспортної інфраструктури у Київській міській раді. Але, зрештою, повернувся на терени Запоріжжя.

Крім того, з достовірних джерел нам стало відомо, що Іван Федоров відповідав за перевезення у Мелітополі. Як наслідок: тинізація в даному питанні. Це зумовлено відсутністю договорів на обслуговування маршрутів. Корупційні схеми: так, у період курортного сезону кількість нелегальних перевізників по маршруту Мелітополь-Кирилівка досягає до 40 спринтерів на день.

З проінформованих джерел нашому виданню стало відомо, що вбитий Акимівському районі Дмитро Кириллов  разом з Іваном Федоровим мали відношення до нелегальних перевізників. 

Згідно з декларацією, Іван Федоров має квартиру, житловий будинок, земельну ділянку (518 м2), годинник Ulysse Nardin, вартістю 140 420 грн. Пересувається на автівці TOYOTA CAMRY, 2008 р.в.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі