Кулуарні справи запорізької СБУ: офіцер звернувся до високоповажного керівництва

Кулуарні справи запорізької СБУ: офіцер звернувся до високоповажного керівництва

У розпорядженні видання «Факти Запоріжжя» з'явився рапорт одного зі співробітників СБУ в Запорізькій області Повшука Василя Володимировича.

Так, офіцер вимагає провести розслідування щодо погроз з боку одного з т.зв. ОЗУ «Арташі», а також притягнення до дисциплінарної відповідальності за нестатутні відносини, системні перешкоджання службовій діяльності, загрози фізичного впливу начальника 2 сектору ВКР УСБУ в Запорізькій області Тарусова О.С., і не реагування на такі випадки начальника відділу ВКР УСБУ в Запорізькій області майора Адаха І.В..

Журналістам видання «Факти Запоріжжя» вдалося поспілкуватись з паном Повшуком.

Офіцер повідомляє, що під його вікном члени так званого злочинного угрупування «Арташі» підірвали сусідський автомобіль, керівництву було про це відомо, але керівництво проігнорувало інцидент:

«У нас в Запорізькій області лютує, так зване злочинне угрупування «Арташі». Вони настільки зрослися з минулою владою, зокрема йдеться про генерала-майора Олександра Хілька.

 Арташі почали мені два місяці тому погрожувати фізичною розправою, навіть йшлося про вбивство. І я неодноразово звертався до свого керівництва з проханням мене захистити. Натомість   вони повністю ігнорували мої звернення. Після того, як у мене зірвали автомобіль 12.09.2019 р. по вул. Трегубова, 16. керівництво знову проігнорувало даний інцидент, ніяким чином не намагалось   мене захистити», - ділиться офіцер.

Читайте також: Смертельний конфлікт у Кирилівці: найголовніше (відео)

Згодом у держслужбовця з’явилась нагода звернутись до заступника голови УСБУ Олександра Карпенка, котрий приїздив у Запоріжжя представляти нового керівника управління Безрукого Бориса Васильовича.

«На зборах Карпенко поцікавився нашими справами. Я йому сказав: справи у нас погані, у нас системно в управлінні офіцерів «обманюють на кошти», не виділяються гроші на операційні витрати. Також я розповів йому про тиск на мене з боку «арташів». На  це він мені відповів: значить ти поганий опер, раз ти не можеш заробити грошей.

Це хіба не провокація офіцеру СБУ, щоб він йшов і десь там вимагав та душив бізнес? Новий голова управління Запорізької області дав команду моєму особистому керівництву, кадровому відділу, кадровому забезпеченню, відділу який відповідає за державну таємницю - знайти причину, щоб звільнити мене по статті», - зауважує Василь Повшук.

За словами офіцера, його не пускають у відпустку, не виплачують надбавку і, навіть, не оплачують відрядження. У рапорті на ім'я новопризначеного очільника СБУ в Запорізькій області Бориса Безрукого він вимагає розібратися в ситуації вище керівництво.

«Зі мною в понеділок зустрічався заступник начальника відділу стратегічних розслідувань ГУНП (спільник «арташів») – полковник Бажанов Михайло, котрий благав мене нікому не розповідати про арташів.

Я йому сказав: по-перше, ти розмовляєш з офіцером СБУ, а по-друге, передай своїм арташам, нехай вибачаться для початку. Він мені відповідає: вони заносили та продовжують заносити твоєму керівництву стільки грошей, що ти не можеш навіть уявити», - зазначає офіцер.

Зазначимо, сьогодні, 7 жовтня, у пана Василя призначена зустріч з головою СБУ України Іваном Бакановим. Про хід перемовин повідомимо згодом.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі