Кум, сват або брат: що відомо про нового заступника начальника поліції Запорізької області?

Кум, сват або брат: що відомо про нового заступника начальника поліції Запорізької області?

У Запоріжжі представили нового заступника начальника поліції області, ним став полковник слідчого управління поліції Сумщини — Олег Григоров.

Пан Григоров раніше обіймав посаду заступника начальника ГУНП в Сумській області — начальника слідчого управління, яку до цього посідав Микола Лушпієнко.

У своїй промові перед особистим складом Григоров відзначив, що і надалі буде підіймати авторитет слідства та принципово ставитись до належної дисципліни, самовіддачі та професіоналізму.  

Наші журналісти поцікавились персоналією та опрацювали декларацію новоспеченого заступника.

Олег Григоров, одружений та виховує доньку Христину. Володіє нерухомістю у Сумах, а саме квартирою (загальна площа - 62 квадратних метри), у спільній власності з його матір'ю Григорової Людмилою Петрівною.

Також у власності заступника начальника поліції, є TOYOTA LAND CRUISER PRADO, 2006 року випуску, яку він, до речі, придбав у Лушпієнка Миколи Миколайовича, так би мовити, у свого, тепер вже начальника, за 490 000 тисяч гривень. За декларацією транспортний засіб він придбав, скоріше за все, за допомогою батьківських коштів.

На посаді начальника поліції у Сумській області за 2018 рік Григоров отримав  368 тисяч гривень. Його жінка, яка теж працює в ГУНП отримала зарплату у розмірі 144 тисячі гривень. Зазначимо, у 2017  родина відпочивала на Кіпрі, а у 2018 - в Австрії.

Далі буде...

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі