Ляп №3: нардеп Кривохатько збрехав про виділення ним 12 млн грн. на лікарню на Запоріжжі

Йдеться про Кушугумську районну поліклініку, ремонт якої проводився за бюджетний кошт

Під час ефіру програми «Виборчий округ. Співбесіда» на «Суспільному. Запоріжжя» народний депутат Вадим Кривохатько збрехав, що від нього на ремонт Кушугумської районної лікарні надійшло 12 мільйонів гривень.

У ході програми, під час блоку перехресних запитань, які кандидати в народні депутати по виборчому округу №82 ставили один одному, голова Запорізької райдержадимінінстрації Анатолій Васюк звернувся до Вадима Кривохатька із запитанням.

Анатолій Васюк: Вадиме Вікторовичу, ви чинний народний депутат, і у ваші обов’язки входило двічі на рік звітувати перед виборцями. Скажіть тут, у студії, який знаковий законопроект було вами підготовлено чи проголосовано, чи внесено якісь зміни? Або який інфраструктурний об’єкт у 82-му окрузі за вашого сприяння був збудований?

На що Вадим Кривохатько відповів: Завдяки залученню інвестицій, багатостраждальна Кушугумська лікарня, куди за моїм сприянням було виділено 12 мільйонів, була закінчена і введена в експлуатацію… Правильно? Якщо бути чесним, 12 мільйонів надійшло від народного депутата?

Далі між кандидатами відбувся цікавий діалог.

Анатолій Васюк: Якщо бути чесним, від народного депутата ці кошти не надійшли!

Вадим Кривохатько: 12 мільйонів надійшли від народного депутата…Я вам розкажу. Ці 12 мільйонів планувалися на ремонт дороги між Гуляйполем і Пологами, бо там складна ситуація. Але коли почали шукати тих, хто мав її будувати, і їх заводили до Тімченка – є такий пройдисвіт (ймовірно, йдеться про Геннадія Тімченка – директора ДП «Місцеві дороги Запорізької області – ред..») - він назначав такі «відкати», що люди виходили і казали мені: «Ми не будемо будувати цю дорогу, бо треба віддати з 12 мільйонів шість». І тоді ці гроші були переведені на закінчення ремонту Кушугумської лікарні. Так?..

Ведуча: Так, а гроші надійшли?

Анатолій Васюк:  Так. Гроші надійшли, але не за сприяння народного депутата.  

Як з’ясувалося, відкриття філії поліклініки КЗ «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради в с. Кушугум Запорізького району відбулося ще два роки тому - у квітні 2017-го.

Будівництво поліклініки розпочалося у грудні 2011 року. Проте у зв’язку з проблемами у фінансуванні завершення будівництва відтермінувалося до першого кварталу 2017 року.

За офіційними даними Запорізької ОДА, загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта у 2016 році склала 80 млн. 759 тис. грн. Для фінансування залучалися кошти державного, обласного та місцевих бюджетів.

Зауважимо, що Вадим Вікторович і раніше привласнював собі досягнення, на які не мав права. Так, моніторинг його офіційного сайту дає підстави стверджувати, що тема виділення бюджетних коштів на місцеві заклади освіти та медицини, є улюбленою для самопіару нардепа.

Що ж до зареєстрованих нардепом Кривохатьком законопроектів, то на його думку найбільш важливими є законопроекти «Про введення парламентських приставів в сесійну залу» та «Про введення кримінальної відповідальності за розорення сінокосів і пасовищ».

Наскільки пристави у Раді сприятимуть добробуту виборців Кривохатька, наразі невідомо. А от як Вадим Вікторович «піклується» про кургани, пасовища та землю громади, ми вже неодноразово розповідали у своїх матеріалах.

Далі буде.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі