Мер Запоріжжя Буряк змінив керівника Вознесенівського району міста

Мер Запоріжжя Буряк змінив керівника Вознесенівського району міста

Андрія Звегінцева змінив депутат Олександр Ніколаєнко.

В Запоріжжі продовжуються кадрові перетруски – на цей раз мер міста Володимир Буряк змінив очільника Вознесенівського району міста. Про це сам Буряк повідомив у своєму Facebook.

"Довірив центральний район міста Олександру Ніколаєнку. Сьогодні представив його колективу Вознесенівської райадміністрації", – написав він.

Олександр Ніколаєнко змінив на посаді голови райадміністрації Андрія Звегінцева, який очолював її з 2015 року. Новий районний голова, подібно до великої кількості нинішних посадовців, починав свою кар'єру у "Метінвесті" – так, з 2004 по 2011 він працював на різних посадах у ПАТ "Запоріжвогнетрив", яке входить до структури "Метінвесту" Ріната Ахметова та Вадима Новинського. З 2017 року Ніколаєнко очолював запорізьке комунальне підприємство "Наше місто", на початку 2019 року став спочатку помічником мера, потім – заступником голови Вознесенівської райадміністрації. Він є депутатом Запорізької міської ради від партії "Опозиційний блок".

Нагадаємо, раніше мер змінив керівників Хортицького та Дніпровського районів; перший очолив вже ексдепутат від "Опозиційного блоку" Олександр Пшеничний, у другому замість Костянтина Оноди керівником став Віталій Змієнко, ексголова міської інспекції з питань благоустрою.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі