Мільйонні витрати та відразу три коханки: чим живе бердянський нардеп Пономарьов – "Гроші"

Мільйонні витрати та відразу три коханки: чим живе бердянський нардеп Пономарьов – 'Гроші'

При депутатській зарплаті у майже півмільйона гривень Пономарьов витратив вже 5,5 млн грн на власні потреби. Цікаво, звідки беруться такі гроші?

Нова Верховна Рада вже тільки-но почала працювати, а вже відзначилася низкою скандалів та цікавих фактів. Зокрема, у поле зору журналістів потрапив народний депутат з Бердянську Олександр Пономарьов, повідомляє програма "Гроші".

Так, журналістам вдалося зробити фотознімки екрану смартфона Пономарьова, який, нагадаємо, обрався у народні депутати від партії "Опозиційна платформа – За життя". Лише за один тиждень він був помічений у доволі теплому спілкуванні одразу з трьома дівчатами – при тому, що своїх відносин із жодною він не афішує. Але ось так – одна вранці присвячує йому власні вірші, до іншої він летить на вихідних, а є ще й третя, і всі вони загалом затягують на непоганенькі витрати з бюджету нардепа.

До речі, про бюджет. Пономарьов, як з'ясували журналісти, користується для розрахунку своїх витрат спеціальною програмою, яка встановлена на його смартфоні. Безперечно, це дуже зручно, але не у тому випадку, якщо тебе стереже журналіст із камерою – працівникам ЗМІ вдалося сфотографувати суму витрат Пономарьова, згідно даним цієї програми. Так от, вона становить 5,5 млн гривень – при тому, що офіційна зарплатня депутата становить трохи менше 500 тис грн. З них 1,25 млн депутат витратив на роботу, 1,1 млн грн – на дім, чималенька сума пішла на потреби трьох дівчат – Софії, Ксенії та Світлани. Звідки такі гроші?

Справа у тому, що Пономарьов – колишній пляжний фотограф, який зміг пробитися у верхи влади – афілійований із цілою низкою бердянських підприємств. Наймогутніше з них – це "Агрінол", яке щороку отримує величезні підряди на постачання мастил для техніки, у тому числі й до Збройних сил; лише за 2018 рік воно принесло власникам прибутків на більш, ніж 250 млн грн. Юридично, щоправда, підприємство належить трьом племінникам Пономарьова, а в його декларації вказані тільки зарплатня та збереження у доларах та гривні. Але ж такими темпами Пономарьов свої відкладені на "чорний день" гроші витратить за пару місяців, а що потім? Нардеп ну дуже не скидається на людину, яка живе лише сьогоднішнім днем.

Сам нардеп коментувати журналістам цю інформацію не став – на дзвінок відповіла людина, яка представилася його помічником. "Помічник" заявив журналістам, що вони не мають права втручатися до особистого життя нардепа та відстежувати його витрати, поїздки та доходи. Втім, нічого нового – в деяких членів нової Ради залишилися усі прикмети "старих". А найпоганіше, що нові депутати з радістю беруть приклад із "старожилів" та самі трансформуються з "нових обличь" у "старі їдла".

Нагадаємо, Олександр Пономарьов на Запоріжжі має скандальну репутацію – зокрема, вибори до Ради на своєму мажоритарному округу він виграв з мінімальним відривом від кандидата "Слуги народу" Віталія Боговіна, використовуючи численні маніпуляційні та фальсифікаційні технології. 

Також Пономарьова вважають причетним до зухвалого вбивства громадського активіста та ветерана АТО Віталія Олешка ("Сармата"). Олешко був застрелений у дворі власного готелю 31 липня 2018 року – вбивця розрядив йому у спину обидва стволи обрізу мисливської рушниці. Пізніше поліція встановила та затримала як виконавців вбивства, так і декількох причетних до нього – зокрема, підприємця Михайла Сігіду. Також до поля зору правоохоронних органів потрапили Пономарьов та Валентиров – як люди, з якими у покійного були конфлікти через ряд питань.

У кінці липня Нацполіція вручила Пономарьову повістку з викликом на допит щодо вбивства громадського активіста, учасника АТО Віталія "Сармата" Олешка, однак нардеп виклик проігнорував, так само, як і його товариш Валентиров. Обидва народні обранці відговорились "виборчим процесом". За однією з версій слідства, Олександра Пономарьова разом із ще одним народним депутатом Сергієм Валентировим можуть підозрювати у причетності до замовлення вбивства активіста Віталія Олешка. Обидва депутати балотувалися по мажоритарних округах в Запоріжжі від "Опозиційної платформи – За життя". Олександр Пономарьов – за 78 округом, а Сергій Валентиров – за 81 округом. Валентиров не пройшов, а от Пономарьов пройшов. Але на наступний допит Пономарьов все-таки з'явився.

Далі – буде.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі