Чисте повітря в Запоріжжі, звільнення радника голови ЗОДА, ринку землі бути: підсумки дня

Чисте повітря в Запоріжжі, звільнення радника голови ЗОДА, ринку землі бути: підсумки дня

Про найважливіше за 13 листопада

Запорізька влада покращує екологію спільно з промисловістю: питання «як»?

Запорізька міська рада врешті-решт визначилась як покращити екологічний стан міста.Так, на сайті ради оприлюднений проєкт рішення міськвиконкому, датований від 24.10.19 р. «Про схвалення угоди про спільні дії у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя». 
В угоді не зазначено жодних конкретних дій, лише загальні напрямки: боротьба з амброзією, зменшення викидів в повітря та воду, збільшення зелених насаджень.Більше тут.

Радник голови Запорізької ОДА склав свої повноваження?

З поінформованих джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що радник голови Запорізької облдержадміністрації Володимир Головешко склав свої повноваження.

Сам же пан Головешко утримався від коментарів для нашого видання, аргументувавши це особистою справою. Дізнатися, що стало причиною звільнення – не вдалось.Більше тут.

240 народних депутатів підтримала ринок землі

Народні депутати у першому читанні підтримали законопроєкт, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні. Тепер його ще мають доопрацювати та підтримати у другому читанні.
Рада попередньо підтримала закон про ринок землі, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні. Більше тут.

Депутат Запорізької міськради претендує на посаду судді

Депутат Запорізької міської ради Ігор Чумаченко претендує на посаду судді у Запорізькому апеляційному суді. У зв'язку з цим, чиновник подав кандидатську декларацію. 

Наразі Ігоря Чумаченка знають як члена фракції "Опозиційний блок" та начальника юридичного відділу первинної організації профспілки ПАТ "Запоріжсталь". Відомо, що чиновник балотувався у нардепи на парламентських виборах 2019 року від команди Володимира Буряка. Зокрема, у своїй програмі Ігор Чумаченко обіцяв скасувати депутатську та суддівську недоторканність, а також усунути від державних посад осіб, які мають корумповану складову у діяльності. Більше тут.

На Запоріжжі дитячий центр показав сучасну виставу

У комунального закладу «Дитячий центр" Михайлівської селищної ради Запорізької області провели перший захід з новою мультимедійною технікою, яку подарували представники благодійного фонду «Справжні дії». Більше тут.

Нез'ясовно але факт: як утворилось Запоріжжя та хто його мешканці

Запоріжжя — місто, яке поєднує в собі історичну велич, мікс епох, стилів та народностей.
Місто — в якому зародилося козацтво.
Місто — який є серцем, сучасної індустріальної промисловості України.
Редакція "Факти Запоріжжя", підготувала для Вас кілька цікавих історичних фактів, про які ви можливо не знали. Більше тут.

 

Так,

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі