З бюджету Запоріжжя виділять 15 млн грн на коригування проекту будівництва мостів

З бюджету Запоріжжя виділять 15 млн грн на коригування проекту будівництва мостів

Повна вартість проекту становить близько 54 млн гривень. З них міськрада повинна виділити 15 мільйонів.

На 42 сесії Запорізької міської ради вирішується питання щодо виділення коштів на завершення коригування проєкту запорізьких мостів – найвідомішої запорізької недобудови, яка нещодавно відзначила своє 15-річчя, інформує прес-служба міськради.

Відомо, що повна вартість коригування проекту близько 54 млн гривень. Та наразі недобудова знаходиться в аварійному стані – існують побоювання, що мости доведеться будувати із самого початку, демонтувавши усі старі конструкції.

Але подітися народним обранцям нікуди, бо ніякі катери через Дніпро та додаткові електрички не розв'яжуть  проблему розвантаження греблі ДніпроГЕСу та "вбитих" Преображенських мостів настільки ж ефективно, як це зроблять нові мости.

"Саме тому ми розглянемо сьогодні виділення 15 мільйонів гривень на коригування проекту будівництва мостів. "Служба автомобільних доріг" повідомила, що виділила свою частину коштів. Впевнений, що ми також виконаємо свою обіцянку. Це дозволить вже цього року відкоригувати проект. Відновлення будівництва наступного року залежатиме від наявності фінансування", – заявив мер.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі