На сесії Запорізької облради прокурор області оголосив заочну підозру депутату Ярославу Гришину

На сесії Запорізької облради прокурор області оголосив заочну підозру депутату Ярославу Гришину

Підозру оголошено у справі щодо ДТП із загиблим, яку спричинив Гришин 24 червня 2018 року.

Під час другого пленарного засідання позачергової 30-ї сесії Запорізької обласної ради прокурор області Валерій Романов заочно оголосив підозру депутату облради Ярославу Гришину. Підозру народному обранцю оголошено у рамках справи щодо ДТП, яку Гришин спричинив ще у червні 2018 року.

Смертельна ДТП сталася вночі 24 червня 2018 року на трасі "Москва-Сімферополь" на території села Григорівка Запорізького району. Ярослав Гришин був за кермом кросовера Інфініті ЕХ 35. Потерпілий, збитий на пішоходному переході, помер від отриманих травм, несумісних із життям. Попри усі спроби Гришина уникнути відповідальності, зокрема, вчинення тиску на родичів загиблого та передачі справи до Києва із виводом її з-під юрисдикції прокурора області, йому це не вдалося – справу передали з Києва до Запоріжжя, а сьогодні, більше, чем через рік після ДТП, Гришину оголосили підозру.

Сам Гришин у залі засідань був відсутній. Захищати його кинувся депутат міськради Михайло Прасол, який намагався зірвати виступ Романова. Щоб вгомонити його, довелося скористатися послугами співробітників Національної поліції.

За словами Романова, можна передати повідомлення про підозру за місцем роботи. Підозру Гришину вручили через першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі