На Запоріжжі депутатський корпус висловив обурення щодо проекту бюджету: високопосадовці - мовчать

На Запоріжжі депутатський корпус висловив обурення щодо проекту бюджету: високопосадовці - мовчать

Нардеп від Мелітопольського округу Сергій Мінько назвав проект бюджету на 2020 рік антисоціальним, попри те, що влада декларує підвищення соціальних стандартів.

За словами народного обранця, на сьогодні, зважаючи на зростання цін на житлово-комунальні послуги, в бюджеті передбачається всього на 5% збільшення прожиткового мінімуму. Мінімальна зарплата підвищується тільки на 600 грн, а мінімальна пенсія - на 130 грн. 

 

"Крім того, на 8 млрд грн держава вирішила зменшити суму, що спрямовується на виплату грошових субсидій. А це вдарить по малозахищенім, в соціальному плані, верствам населення України", - зауважує Сергій Мінько.

Пан Мінько ділиться, що урізана і освітня субвенція. При мінімальному розрахунку порядку 104 млрд грн вона скорочується до 75 млрд. У депутата  є побоювання, що решту суми доведеться покривати коштом місцевого бюджету. 

Депутатський корпус спрямував відповідну заяву в Кабмін.

Однак, реакція на проект бюджету й досі не простежується від голови Запорізької ОДА Віталія Туринка. Що це: не компетентність, або умисне ігнорування підтримки важливих соціальних питань?

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі