На Запоріжжі голова райдержадміністрації не пройшов перевірку НАЗК

На Запоріжжі голова райдержадміністрації не пройшов перевірку НАЗК

У діях суб’єкту декларування вбачаються ознаки правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) знайшло недостовірну інформацію у декларації голови Токмацької райдержадміністрації Запорізької області Джіоєва Гурама Данієловича.

За рішенням НАЗК, недостовірні відомості, зазначені у декларації посадовця за 2016 рік, відрізняються від достовірних на суму 199 102,98 гривень.

Зокрема, декларант  в е-документі за 2016 рік вказав недостовірні відомості про: свою посаду, об’єкти нерухомості, які належать йому та членам родини на праві спільної/приватної часткової власності та транспортні засоби.

Крім того, точність задекларованих Гурамом Джіоєвим активів не відповідає даним, отриманим з наявних джерел в частині оцінки нерухомого майна і транспортного засобу, які знаходяться у власності суб’єкта декларування.

У діях суб’єкту декларування вбачаються ознаки правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, йдеться у повідомленні НАЗК.

Зокрема, Гурам Джіоєв недостовірно зазначив:

  • Земельні ділянки в с. Остриківка Запорізької обл.(применшив розміри земельних ділянок);
  • Житловий будинок (недостовірна дата набуття);
  • Применшена площа квартири, яка належить дружині;
  • Вартість автівки Мercedes- Benz 2014 року вказана 980 000 грн замість 925 934 грн;
  • Не вказана автівка ГАЗ (її вартість 32 800 грн).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі