На Запоріжжі планують відремонтувати 50 км доріг за 360 мільйонів гривень (детально)

На Запоріжжі планують відремонтувати 50 км доріг за 360 мільйонів гривень (детально)

ДП «Міські дороги Запорізької області» за пів року свого існування оголосило аж 88 тендерів на закупівлю різноманітних послуг з дорожнього ремонту, про це свідчить інформація на майданчику публічних закупівель «Прозоро».

Відповідні тендери вже розміщено держпідприємством «Місцеві дороги Запорізької області». 

У 2019 році у Запорізькій області планується відремонтувати майже 50 км автомобільних доріг, витративши на це  360 мільйонів гривень. 

Згідно з інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, 22 тендери на закупівлю послуг поточного середнього ремонту доріг вже оголосило державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області».

Департамент наголошує, що вже укладено чотири договори на суму в майже 125 млн гривень – на ці кошти буде відремонтовано дорогу Болгарка – Новоолексіївка – Орловка – Ботієве. Також турецькі підрядники завершили ремонтувати ділянку траси Запоріжжя – Біленьке протяжністю 10,4 км, виконання ремонтних робіт котрих розпочато у 2018 році. Окрім цього, залишилося відремонтувати водовідвідну трубу біля селища Канівське.

У Великобілозерському районі виконується поточний середній ремонт на дорозі Велика Білозерка – Верхній Рогачик. Як продовження робіт 2018 року потрібно відремонтувати ще 0,5 км дороги на суму в майже 2,2 млн гривень. Також розпочато поточний ремонт на дорозі Строганівка – хлібоприймальний пункт у Приазовському районі. На нього планується витратити 30,7 млн грн. 

Згідно з інформацією Департаменту, здійснено ремонт дорожнього покриття автодоріг на загальній площі 180 тис м2, з них ямковим пневмоструйним ремонтом полагоджено 61497 м², ямковим ремонтом асфальтобетонною сумішшю – 34348 м².

Варто нагадати, що державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» очолює протеже Бриля Геннадій Тімченко.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ремонтувати запорізькі дороги будуть родичі посадовців того самого ДП «Міські дороги Запорізької області». Також ми розповідали про те, хто із запорізьких посадовців та в який саме спосіб заробляє грошенята на «ремонті» багатостраждальних доріг та мостів області.

ДП запрацювало майже пів року тому. Підприємство було створене за розпорядженням на той час чинного керівника ОДА. Поінформовані джерела нашого видання зазначають, що ДП «Місцеві дороги Запорізької області» було створене завдяки потужному лобіюванню Костянтина Бриля. При чому, створювалося зазначене підприємство на противагу іншій установі – Службі автомобільних доріг у Запорізькій області. Ймовірно, потреба створення ДП виникла через необхідність привласнення бюджетних коштів, які надходять на утримання та ремонти автомобільних доріг, а також субвенцій з держбюджету.

На сьогодні саме ДП «Місцеві дороги Запорізької області» є замовником робіт, отримувачем держсубвенцій та розпорядником коштів, виділених на розвиток автомобільних доріг загального користування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі