На Запоріжжі податківці вилучили та продали "наліво" 53 тонни цукру

На Запоріжжі податківці вилучили та продали 'наліво' 53 тонни цукру

Цукор було вилучено ще у 2017 році, та шукати його правоохоронці почали тільки зараз

У Запорізькій області Мелітопольський відділ Державного бюро розслідувань висунув підозру групі запорізькіх податківців, які за попередньою змовою розкрали 53 тонни вилученого під час обшуку цукору, повідомляється в ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду від 13 серпня.

ДБРівці підозрюють у скоєнні протиправного діяння групу слідчих Управління фінансових розслідувать Державної фіскальної служби у Запорізькій області. У травні 2017 року під час обшуку приміщень фірми "Сахарторг" у справі щодо ухилення від сплати податків та легалізації коштів співробітники ДФС вилучили матеріальні цінності, що належали фірмі, а саме – 53 тонни цукру. Далі 25-27 тонн було передано на зберігання приватному підприємству "Аршан К", решту було вивезено у невідомому напрямку. При цьому у документах було вказано, що цукор передано на склади ПП у повному обсязі – усі 53 тонни. А протягом 2017-2019 років директор ПП "Аршан К", також діючи у змові з податківцями, продав увесь цукор "Сахарторгу", який залишили йому на зберігання, невстановленим особам.

У березні суд, переглядаючи справу "Сахарторгу", якому інкримінували ухилення від податків на суму до 4 млн грн (оптова торгівля за допомогою готівкових коштів без складання відповідної документації та відсутність прибутків від операцій у реєстрах), постановив повернути фірмі вилучений  у неї цукор, але на складах ДФС та "Аршану К" нічого не знайли.

У зв'язку із цим в ДБР у травні 2019 було відкрито кримінальне провадження, детективи бюро отримали доступ до документів кримінального провадження щодо "Сахарторгу".

Наразі досі невідомо, кому саме було продано вилучений у фірми цукор, та хто буде відшкодовувати завданий збиток.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі