Набридло свавілля Кривохатька,- фермери з Вільнянська скаржаться на тиск нардепа (відео)

Набридло свавілля Кривохатька,- фермери з Вільнянська скаржаться на тиск нардепа (відео)

На поле фермера Фокіна влізли сторонні люди й повністю зорали урожай: відеофіксація

Те, що Вільнянщиною фактично керує одна особа – народний депутат України Вадим Кривохатько, знає мало не кожен запоріжець. Наше видання вже неодноразово оприлюднювало матеріали стосовно протиправної діяльності поки що чинного нардепа Кривохатька, який де-факто приватизував територію району.

Цього разу інцидент стався поблизу селища Райське Вільнянського району Запорізької області. «Під ударом» одіозного обранця опинився фермер Дмитро Фокін.

Про це нашому виданню повідомили місцеві жителі, які наголошують: «Нам нема від кого чекати допомоги». Виявляється, на поле, яке, згідно документів, на праві повної власності належить фермеру Фокіну влізли сторонні, підконтрольні нардепу, люди й повністю зорали урожай. 

«Вони просто заїхали та прибрали моє поле. Хто їм дав право вдиратися на наші законні території і продавати наше майно? Комусь жалітися та звертатися про допомогу - немає сенсу, адже мало не всі місцеві структури перебувають під контролем Кривохатька»,- сказав фермер в коментарі нашому журналісту. 

Річ у тому, що Фокін дуже розраховував на урожай. Однак, після прикрого інциденту він зізнається: «В мене просто опускаються руки». Фокін додав, що це далеко не перший такий випадок.

Раніше селянин звертався в місцевий відділок поліції, однак жодних результатів це не принесло. 

Зазначимо, наразі мова йде про невеличку ділянку, площею 1,5 Га. Зібране зерно складає десь 8-10 тонн. Загалом, збитку було завдано, приблизно, на 25 тисяч гривень. А от Вадим Кривохатько має власне надзвичайно масштабне хазяйство - приблизно 12 000 Га землі, та і цього депутату мало. Хоче забрати останнє у селян.

фото: номери авто людей, підконтрольних нардепу, котрі зорали урожай

Нагадаємо, народний депутат пан Кривохатько наразі програє у парламентських виборах кандидатці з партії «Слуга народу».

Обранець проривався в Раду від мажоритарного округу №82 (Гуляйпільський, Вільнянський, Запорізький і інші райони). За підсумком 89,83% оброблених протоколів перемагає кандидат СН - Марина Нікітіна. Кривохатько, натомість, посідає друге місце, однак, нардепа підтримали всього 18,82% жителів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі