Надію Савченко звільнили з-під варти: тепер вона "буде боротися за Україну"

Народний депутат Надія Савченко після звільнення з-під варти в залі суду заявила, що буде боротися за Україну і доведе свою невинність. Про це повідомляє сайт Телеграф.

Підозрювану в організації теракту, надію Савченко та іншого фігуранта цієї справи Володимира Рубана випустили з-під варти. Сама Савченко вже прокоментувала своє звільнення і заявила, що "буде боротися за Україну".

"Я показала, як за свободу треба боротися. Я бажаю кожному несправедливо засудженому - свободи. Я не порушу правил, не втечу за кордон, як гарантували прокурори. Я не тікаю з України, тому що я - Герой України. І для мене Україна не порожнє слово ", - заявила вона в залі суду.

"Я доведу свою невинність, я виграю в цьому суді. Тепер нам поспішати нікуди", - додала вона.

Нагадаємо, що Броварський суд Київської області прийняв рішення звільнити з-під варти Володимира Рубана і Надію Савченко прямо в залі судових засідань. Володимира Рубана затримали 8 березня 2018 року на КПВВ "Майорське". За інформацією правоохоронних органів, він намагався вивезти з окупованої території Донецької області велику партію зброї. Рубана підозрюють в незаконному поводженні зі зброєю та підготовці терактів, зокрема збройних замахів на державних діячів і політичних лідерів. Надію Савченко вважають спільницею Рубана.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі