Нардеп із Запоріжжя закликав громадян не "завалювати" його своїми проханнями

Нардеп із Запоріжжя закликав громадян не 'завалювати' його своїми проханнями

Нардеп від фракції "Слуга народу" Сергій Штепа закликав виборців припинити завалювати його проханнями про допомогу.

Про це Штепа повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Крім матеріальної допомоги один з найбільш частих приводів для звернення — відсутність якісної дороги, тротуару або вуличного освітлення. Схема дій виглядає дуже просто: виборець описав проблему — я розглянув його звернення і відправив запит в органи виконавчої влади — вони виконали роботи, передбачили їх в плані на наступний рік, або відмовили через брак бюджету ", - поділився нардеп.

Він зазначив, що не бачить сенсу в тому, щоб постійно відправляти депутатські запити виконавчої влади.

"Як депутат я повинен чути виборців, усвідомлювати, що хвилює їх більше, і "направляти "виконавчу владу в пріоритетні місця. Не бачу сенсу відправляти депутатські запити в режимі нон-стоп: це буде імітація роботи для звітності, а не ефекту ", - зазначив Штепа.

Нардеп закликав своїх виборців зрозуміти, адже завжди є ті, кому гірше. Він також підкреслив, що треба віддавати перевагу найбільш "функціональним" запитам, оскільки всім виборцям допомогти неможливо.

"На їх місці я теж звернувся б до депутата з аналогічним проханням. Однак в ситуації, коли за одну і ту ж суму виконавча влада може побудувати дорогу до 20-30-50 домівках або до 2-3-5 - я вважатиму за краще запросити більш "функціональну" дорогу. Всім одразу не допоможеш.  Якщо потрібна робота "для галочки" - зверніться до когось іншого. ", - поділився народний обранець.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі