Нардеп Кривохатько вдається до махінацій з землею: на вибори потрібні гроші

Нардеп Кривохатько вдається до махінацій з землею: на вибори потрібні гроші

Ні для кого з мешканців Запорізької області не секрет, що Вільнянщиною фактично керує одна особа – народний депутат України Вадим Кривохатько. Журналісти неодноразово збирали та оприлюднювали матеріали стосовно протиправної діяльності Вадима Вікторовича, який фактично приватизував територію району. 

З початком впровадження у Запорізькій області операції «Врожай», у Вадима Кривохатька почалися справжні проблеми, адже багато його земель виявилися просто не облікованими та не зареєстрованими належним чином. Нагадаємо, що метою проведення операції «Врожай» є  як раз виявлення необлікованих найманих працівників, легалізація заробітної плати, перевірка повноти нарахування і сплати земельного податку та орендної плати за землю, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання аграрного сектору. 

І, як наслідок, після виявлення фактів незаконного обробітку ним земельних ділянок, Вадим Кривохатько почав вдаватися до «чорних» схем, бо необлікована готівка потрібна для підкупу виборців (нардеп знову балотуватиметься до парламенту по виборчому округу №82) та на, так звану, боротьбу за екологію району. Докладніше про це – в наступних публікаціях, адже наразі ми саме проводимо розслідування щодо тіньових операцій з земельними ділянками на Вільнянщині.

Як з’ясувалося, однією з таких схем є реєстрація земельних ділянок на довірених осіб нардепа. 

Для прикладу візьмемо земельну ділянку з кадастровим номером 2321585000:02:004:0201, розташовану на території Московської сільської ради Вільнянського району. Це сіножаті та пасовища (раніше були), а загальна площа земельної ділянки становить 10,9 га.  

На цій земельній ділянці місцеві мешканці раніше випасали худобу та косили сіно. Але  Вадим Кривохатько вирішив, що йому замало десятків тисяч гектарів землі, і вирішив розорати ще й цю ділянку, щоб, як кажуть, отримувати звідти «чорну» готівку. 

Так сталося, що під час проведення операції «Врожай» на цю земельну ділянку звернули увагу місцеві правоохоронці. Але «силовики» справу про самовільне зайняття земельної ділянки до логічного кінця не довели Ймовірно, тому, що Вадим Вікторович їх час від часу «спонсорує».   

Але після виявлення зазначеної земельної ділянки, нардеп і латифундист Кривохатько  вирішив її легалізувати. Землю було оформлено на «свою» людину – директора Московського сількомунгоспу Ніну Токарєву. Але, за наявними даними, договір оренди між жінкою та ФГ «Кривохатько В.В.» не укладався, адже тоді довелося б показувати реальні доходи, що не в інтересах Вадима Вікторовича, який і надалі її використовує. 

Проте, Кривохатько не попередив директора Московського сількомунгоспу, що як посадова особа в десятиденний термін (від 02.10.2018 року) Ніна Токарєва повинна була вказати зміни у майновому стані, подавши при цьому електронну декларацію. 

Але, схоже, що Вадиму Кривохатьку на це байдуже. Адже, зрештою, відповідальність за правопорушення, пов’язане з корупцією, понесе не він особисто, а доля тих, нардеп використовує для своїх оборудок, його мало хвилює.

Далі буде. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі