Нардеп Сергій Мінько піклується, аби мелітопольці сплачували за тепло вдвічі більше підконтрольній йому фірмі

Нардеп Сергій Мінько піклується, аби мелітопольці сплачували за тепло вдвічі більше підконтрольній йому фірмі

Наша редакція хоче висвітлити діяльність, кого підтримав український електорат на виборах до Верховної Ради. І сьогодні розповімо про народного депутата із Запорізької області Сергія Мінька.

У попередній публікації ми розповідали, що народний обранець приєднався до урядових ініціатив щодо врегулювання тарифів на тепло та дав вказівку керівництву Мелітополя знизити тарифи.

Коли у грудні 2019 у ТОВ «Тепло-Мелітопіль» виникли проблеми у Міністерстві енергетики та захисту довкілля України з отриманням дозволів на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами, Сергій Мінько направив на адресу Олексія Оржеля клопотання у якому просив сприяти видачі дозволів теплогенеруючому підприємству.

У міністерстві пішли на зустріч народному обранцю та видали відповідні дозволи, про що йдеться у відповіді.

Мелітопольські видання також постійно висвітлюють проблеми, які розпочались після того як Сергій Мінько спільно із Іваном Федоровим  всього за пару років свого керівництва допустили, щоб в успішно працюючого до них ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» заборгованість перевищила 100 мільйонів гривень і виявилася некомпенсованою, поки їх нове та повністю контрольоване ними ТОВ «Тепло-Мелітопіль», так і без попередження підняло абонплату вдвічі, розповідає інтернет-видання Город М.

«Не пасе задніх» й сайт Наш Город, на сторінках якого розповідають про те, що перші платіжки, які отримали користувачі від ТОВ «Тепло-Мелітопіль» у травні були удвічі більшими, ніж вони сплачували на рахунки ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» за аналогічні послуги. Питання теплопостачання Мелітополя видання висвітлило у окремому журналістському розслідуванні «Тепловой спрут. Мэр и его заместитель отобрали у Мелитополя Теплосеть». За інформацією журналістів, з квітня 2019 року за тепло мелітопольці платять підприємству, яке підконтрольне Сергію Міньку та Івану Федорову.

На нашу думку, викладені факти мають ознаки вчинення корупційного правопорушення Народним депутатом України Сергієм Мінько.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі