Нардеп пропустив левову частину засідань у Верховній Раді через свою зайнятість

Нардеп пропустив левову частину засідань у Верховній Раді через свою зайнятість

Журналістів видання «Факти Запоріжжя» зацікавила особистість нардепа, тим більше, що родом пан Беленюк із Запоріжжя.

ЗМІ не вщухає публікувати матеріали щодо чергових здобутків та перемог українського борця з греко-римського стилю Беленюка Жана. Однак, поки не тріумфував Жан Венсанович у ролі народного депутата. Журналістів видання «Факти Запоріжжя» зацікавила особистість нардепа, тим більше, що родом пан Беленюк із Запоріжжя.

Досьє:

Беленюк Жан Венсанович – депутат Верховної Ради 9-го скликання. Член депутатської фракції «Слуга народу» (№10 у списку політсили). Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту. На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 5 р., відсутній – 10 р.

Питання щодо відсутності нардепа на 67% засідань ВР полягає у його зайнятості, адже до 2020 року буде готуватись до Олімпіади-2020 в Токіо. Про це раніше повідомляла низка ЗМІ.

Наразі атлет намагається поєднувати спорт і політику. Як вважає сам Беленюк, у нього це добре виходить. Зокрема, вдається виділити на засіданнях ради час для сну.

 

Команда помічників Беленюка Жана Венсановича:

За строковим трудовим договором на постійній основі:

  • Малахова Ірина Юріївна.

Судячи з персональної сторінки у Фейсбук 2018 рік у пані Ірини видався насиченим: «відвідала 14 концертів, відзнято 3 кліпи, 2 відрядження провінційні області, тричі змінила роботу, злітала в 4 нові країни. В життя втілилась одна мрія».

  • Чередниченко Дар'я Олегівна.

На громадських засадах:

  • 1. Бабко-Малий Антон Миколайович, родом із Запоріжжя (борець, греко-римський стиль). У Бабко є власний бізнес з продажу спортивного одягу для борців.
  • 2. Литвинчук Валентин Володимирович (юрист, помічник народного депутата, заступник директора Департаменту).
  • 3. Черних Андрій Олегович, директор спортклубу «DOG & Grand CrossFit» у Києві.
  • 4. Шацьких Володимир Володимирович (український борець у греко-римському стилі, чемпіон світу 2000 року серед молоді, чемпіон світу 2006 року, срібний призер чемпіонату Європи 2009 року, учасник Олімпійських ігор (2004, 2008).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі