Наміри "Слуги народу": навесні оберемо нового мера Запоріжжя?

Наміри 'Слуги народу': навесні оберемо нового мера Запоріжжя?

Тема місцевих виборів вже давно хвилює українців – оскільки вибори обіцяли ще цьогоріч

Вже навесні 2020 року "Слуги народу" планують провести давно розрекламовані місцеві вибори. Питання, яке турбувало українців доволі давно, отримало у деякому плані відповідь.

Про це стало відомо з інтерв'ю народного депутата Олександра Корнієнка київському виданню LB.ua. ВІн доволі охоче спілкується із представниками преси, а зараз майже відкритим текстом заявив, що ніякого згортання децентралізації не планується, навпаки, її хочуть завершити до весни 2020 року, а потім відразу ж провести вибори місцевої влади. Таким чином, можна зробити висновок, що трохи більше, чем через півроку, запоріжани будуть мати можливість обрати нового мера. Або залишити при владі старого, якщо він їх влаштовує.

Нагадаємо, що з 2016 року посаду мера міста займає Володимир Буряк, якого афілюють із "Запоріжсталлю" та групою "Метінвест". 

Втім, на тлі майбутніх виборів, як відзначає "Форпост", можна чекати "обіцянок-цяцянок" як від "старої нової влади", так і від "прогресорів" з СН, та й взагалі від усіх, кому захочеться присісти у мерське крісло.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі