Найпопулярніші виші Запоріжжя: хто, куди й скільки

Найпопулярніші виші Запоріжжя: хто, куди й скільки

Лідером серед вишів став ЗНУ – за рахунок об'єдання зі ЗДІА.

У Запоріжжі та Запорізькій області закінчується вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Бажання навчатися у них виявило понад 26 тисяч абітурієнтів.

Як повідомляє департамент інформаційної діяльності та комуникацій Запорізької ОДА, лідером серед запорізьких вишів став Запорізький національний університет, завдяки тому, що його об'єднали із Запорізькою державною інженерною академією – туди подали заяви близько 10 тисяч осіб. 

Друге місце зайняв "Запорізький політехнічний інститут" (колишній ЗНТУ), у якому захотіли вчитися понад п'ять тисяч абітурієнтів. 

Трете місце розділили між собою Бердянський державний педагогічний інститут та Мелітопольский державний педагогічний інститут ім. Богдана Хмельницького – по дві тисячі заяв у кожен.

Запорізький державний медичний університет прийняв 400 заяв на перший курс навчання та 2800 заяв на магістратуру. Переважно це мешканці інших регіонів країни та інших держав.

Нагадаємо, що вступна кампанія-2019 добігає свого кінця. Абітурієнти мають подати документи для зарахування на спеціальність, за якою бажають навчатися, до 6 серпня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі